HomeInteresantiOrkaitės groteles lengva valyti: išbandykite šį paprastą valymo būdą

Orkaitės groteles lengva valyti: išbandykite šį paprastą valymo būdą

Orkaitės, ypač orkaitės grotelių, ant kurių dedamos kepimo skardos, valymas dažnai būna tikras iššūkis namų savininkams.Šveitimas nuo įsisenėjusių nešvarumų – ilgai trunkantis ir kartais bevaisis procesas.

Šioje publikacijoje aprašysime metodą, kuris padės lengvai susidoroti su šia užduotimi.Tam naudokime specialias skalbimo šluostes, kurios skalbimo metu surenka nešvarumus.Jų galite įsigyti internete didelėse mažmeninės prekybos svetainėse.

1 ŽINGSNIS : pirmiausia turite nusipirkti šių servetėlių dėžutę, jei anksčiau jų nenaudojote.Tai labai naudingas daiktas buityje.

2 ŽINGSNIS : norėdami išvalyti kaitlentės ar orkaitės groteles, į vonios dugną įdėkite 6-8 šluostes, ant jų uždėkite groteles ir visiškai užpilkite karštu vandeniu.Šluostės pasižymi antistatiniu poveikiu, kuris padeda suminkštinti riebalus ir kitus maisto likučius.

3 ŽINGSNIS : į vandenį įlašinkite porą lašų indų ploviklio, kad sustiprintumėte poveikį.Tada tinklelius vandenyje reikėtų palikti kelias valandas, o geriausia – per naktį.

4 ŽINGSNIS : ryte ištraukite groteles ir nuvalykite jas tomis pačiomis šluostėmis, kurios buvo vandenyje.Pamatysite, kiek purvo nuo grotelių nubyrės.

5 ŽINGSNIS : norėdami galutinai nupoliruoti ir suteikti blizgesio, galite naudoti indų plovimo kempinę arba šepetį, vėl nuvalydami visą grotelių paviršių.

Svarbu atminti, kad jei grotelės surūdijusios, jų negalima dėti į vonią, antraip teks valyti ir vonią.Šiuo atveju geriau naudoti padėklą ar kitą indą.Laikydamiesi šių paprastų patarimų galėsite lengvai ir be didelių pastangų išvalyti orkaitės groteles nuo labiausiai įsisenėjusių nešvarumų.Skalbimo servetėlės taps nepakeičiamomis jūsų pagalbininkėmis kovojant su vienu nemaloniausių namų ruošos darbų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře