HomeInteresantiNusidėvėjęs sidabras vėl ryškiai spindės: išbandykite šį acto ir valgomosios sodos valomąjį...

Nusidėvėjęs sidabras vėl ryškiai spindės: išbandykite šį acto ir valgomosios sodos valomąjį tirpalą

Laikui bėgant sidabriniai papuošalai neišvengiamai praranda savo pirminį blizgesį ir atspalvį.Iš pradžių daiktai tampa matiniai, o vėliau situaciją pablogina atsiradusios tamsios dėmės ir apnašos.

Kartu yra paprastas ir nebrangus naminis sidabro valymo būdas, kuris savo veiksmingumu nenusileidžia profesionalioms priemonėms.Jam reikia tik keleto ingredientų, kuriuos visada turi kiekviena namų šeimininkė.

1 ŽINGSNIS : reikės vieno puodelio acto ir keturių valgomųjų šaukštų valgomosios sodos.Pirmiausia sidabrinius papuošalus įdėkite į dubenį ir užpilkite actu.

2 ŽINGSNIS : Į dubenį įberkite valgomosios sodos.Pamatysite, kad reakcija prasideda nuo putų susidarymo – tai reiškia, kad valymo procesas prasidėjo.

3 ŽINGSNIS : Palikite juvelyrinius dirbinius tirpale valandą.Per šį laiką acto ir valgomosios sodos veikliosios medžiagos susidoros su visais ant sidabro esančiais nešvarumais ir nuvarvėjimu.

4 ŽINGSNIS : Po mirkymo kruopščiai nuplaukite po tekančiu vandeniu, kad nuplautumėte tirpalo likučius, ir sausai nušluostykite minkšta šluoste.

Atkreipkite dėmesį, kad juvelyrai rekomenduoja šį valymo būdą naudoti tik sidabrui.Antikvariniams ar ypač vertingiems dirbiniams geriau rinktis kitus, subtilesnius metodus.

Apskritai pirmiau aprašytas sidabro valymo actas ir soda metodas yra paprastas, nebrangus ir veiksmingas sprendimas, padedantis atkurti papuošalų blizgesį ir spindesį.Naudodami šį metodą galite prailginti savo sidabrinių indų tarnavimo laiką ir džiaugtis jų grožiu daugelį metų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře