HomeInteresantiNiekada neplaukite šių maisto produktų: kaip patyrusios šeimininkės pataria elgtis su mėsa...

Niekada neplaukite šių maisto produktų: kaip patyrusios šeimininkės pataria elgtis su mėsa ir paukštiena

Prieš gamindami maistą, turėtumėte gerai žinoti, kuriuos maisto produktus būtinai reikia plauti, o kurių plauti negalima.Dėl netinkamo apdorojimo gali padaugėti pavojingų bakterijų ir sugesti patiekalas.Apžvelkime pagrindines įvairių maisto produktų plovimo virtuvėje taisykles.

Pirma, niekada negalima plauti mėsos ir paukštienos.Jų paviršiuje yra daug bakterijų, kurios plaunant pasklistų po visą virtuvę.Taigi nesijaudinkite – terminis apdorojimas laiku jas sunaikins.

Antra, nereikėtų plauti ir makaronų.Tai išplaus virimui reikalingą krakmolą.Makaronus iš karto suberkite į verdantį vandenį.

Trečia, neplaukite kiaušinių – bakterijos gali patekti per lukšto poras.

Ketvirta, grybai prieš kepimą tik nuplaunami ir nuvalomi.Jokio panardinimo į vandenį!

Penkta, būtinai visada plaukite daržoves, vaisius, ryžius ir skardines.

Nuo to, kaip kruopščiai renkamės ir tvarkome maisto produktus, priklauso galutinis rezultatas.Neatsargumas gali sukelti apsinuodijimą maistu ir kitas nemalonias pasekmes.Todėl taip svarbu žinoti ir griežtai laikytis rekomendacijų, kaip elgtis su įvairiais ingredientais, kaip juos plauti, valyti ir pjaustyti.Tai taikoma tiek šviežiam, tiek konservuotam, tiek virtam maistui.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře