HomeInteresantiNiekada nepilkite verdančio vandens į kriauklę: svarbus santechnikų priminimas

Niekada nepilkite verdančio vandens į kriauklę: svarbus santechnikų priminimas

Užsikimšusi virtuvės kriauklė – daugeliui pažįstama bėda.Norėdamos susidoroti su šia problema, kai kurios namų šeimininkės griebiasi verdančio vandens pylimo į kriauklę, manydamos, kad tai veiksmingas sprendimas.

Tačiau ekspertai įspėja: šis metodas gali rimtai pakenkti vamzdynui ir netgi ilgainiui pagilinti problemą.Todėl labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių ir nurodymų, kad būtų išvengta neigiamų pasekmių.

Pirmiausia būtina išsiaiškinti, iš kokios medžiagos pagaminti vamzdžiai , vedantys iš virtuvės kriauklės.Metaliniai vamzdžiai, skirtingai nei PVC (polivinilchlorido) vamzdžiai, yra atsparūs aukštai temperatūrai.Reguliarus sąlytis su verdančiu vandeniu gali suminkštinti ir sunaikinti PVC vamzdžius, taip pat ištirpdyti jungiamuosius elementus, todėl gali atsirasti nesandarumų ir prireikti brangaus remonto arba visiško vamzdyno pakeitimo.

Antra, reikėtų atsižvelgti į pačios virtuvės kriauklės tipą.Porcelianinės kriauklės gali įtrūkti ir dėl staigių temperatūros pokyčių, atsirandančių veikiant verdančiam vandeniui.

Trečia, verdančio vandens pylimas į kriauklę ilgainiui neišspręs užsikimšimo problemos.Priešingai, jis gali prisidėti prie riebalų ir šiukšlių perkėlimo gilyn į kanalizacijos sistemą, kur jie prilips prie vamzdžių sienelių ir dar labiau užsikimš.

Ketvirta, reguliariai naudodami verdantį vandenį užsikimšusiai kriauklei išvalyti, artimiausiu metu tik paskatinsite dar rimtesnių ir nuolatinių užsikimšimų susidarymą , dėl kurių prireiks profesionalaus santechniko įsikišimo.

Užuot lieję verdantį vandenį į kriauklę kovai su užsikimšimais, rekomenduojama naudoti saugesnius ir veiksmingesnius metodus, pavyzdžiui, plunžerį arba vamzdžių valymo kabelį.Dar geriau, užkirskite kelią užsikimšimams, vengdami pilti į kriauklę riebalus ir aliejų.Jei užsikimšo, geriau kreiptis į kvalifikuotą santechniką, nei bandyti problemą išspręsti patiems verdančiu vandeniu ir rizikuoti nepataisomai sugadinti vandentiekio sistemą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře