HomeInteresantiNiekada nemeskite šių atliekų į šiukšlių dėžę: jos bus naudingos jūsų namams...

Niekada nemeskite šių atliekų į šiukšlių dėžę: jos bus naudingos jūsų namams ir kotedžui

Daržas – yra ne tik šviežių vaisių ir daržovių šaltinis, bet ir tikras vertingų išteklių lobynas, kurį daugelis daržininkų, deja, tiesiog išmeta.Tačiau pasitelkę šiek tiek išradingumo, tai, kas atrodo kaip šiukšlės, galite paversti naudingomis trąšomis ir augalų apsaugos priemonėmis.

Šiame straipsnyje atskleisime 3 paslaptis, kaip panaudoti įprastas daržo atliekas, kad padidintumėte derlių ir pasėlių sveikatą.

Pirma, raskite panaudojimo būdą kiaušinių lukštams , kurie yra turtingas kalcio, magnio ir kalio šaltinis.Susmulkinkite juos ir užberkite ant dirvos kaip viršutinį sluoksnį arba pasigaminkite maistinių medžiagų užpilą laistymui.

Antra, neišmeskite pomidorų nuopjovų.Pomidorų krūmų lapų lapkočiai gali būti pagrindas veiksmingam insekticidui paruošti.Tiesiog sudėkite juos į kibirą ar statinę, užpilkite švariu vandeniu ir palikite 48 valandoms.Gautą užpilą supilkite į purkštuvą ir juo apipurkškite pažeidžiamus augalus, kad apsaugotumėte juos nuo kenkėjų.

Trečia, neskubėkite išmesti nukritusių spygliuočių spyglių.Du kilogramai šios masės, užpilti vandeniu ir savaitę palaikyti, bus puiki priemonė nuo vabzdžių kenkėjų.Prieš naudojimą užpilą atskieskite vandeniu ir įpilkite šiek tiek skysto muilo, kad geriau purkštų.

Kaip matote, tai, ką daugelis žmonių laiko šiukšlėmis, iš tikrųjų gali būti neįkainojamas jūsų daržo resursas.Dirvonai, kiaušinių lukštai ir spygliuočių šiukšlės – gali būti panaudoti maistingoms trąšoms ir veiksmingiems insekticidams gaminti.Neišmeskite šių vertingų medžiagų, bet paverskite jas savo daržovių pasėlių pagalbininkėmis!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře