HomeInteresantiNiekada neišmeskite citrusinių vaisių žievelių: 3 nepakeičiami buitinio naudojimo atvejai

Niekada neišmeskite citrusinių vaisių žievelių: 3 nepakeičiami buitinio naudojimo atvejai

Apelsinų ir citrinų žievelės – tai ne tik maisto atliekos, kurios dažnai išmetamos į šiukšlių dėžę.Iš tikrųjų jos turi didžiulį panaudojimo buityje potencialą.Citrusiniai vaisiai pasižymi nuostabiomis savybėmis, dėl kurių jie yra tikra paspirtis kiekvienai namų šeimininkei.

Šios kvapnios ‘atliekos’ gali pakeisti visą arsenalą brangių buitinių priemonių, be to, jos yra visiškai natūralios ir nekenksmingos.Šioje publikacijoje atskleisime 3 veiksmingas lapų gudrybes, kurios padės jums maksimaliai išnaudoti apelsinų ir citrinų žieveles.

Pirma, citrusinių vaisių žievelės yra puikus būdas palaikyti švarą vonios kambaryje.Pabarstykite juos druska arba soda ir naudokite voniai, kriauklei ar dušo kabinai valyti – tai puikus natūralus abrazyvas.

Antra, iš citrusinių vaisių žievelių galite pasigaminti universalų valymo mišinį namams valyti.Užpilkite jas vandeniu ir actu ir palikite pastovėti savaitę.Gautas tirpalas pasižymi antibakteriniu poveikiu ir puikiai kovoja su pelėsiu, kalkių nuosėdomis, muilo apnašomis ir kitais nešvarumais.Jis taip pat turi malonų citrusinių vaisių aromatą.

Trečia, nulupę citrusinius vaisius neišmeskite žievelių – jos pravers pjaustymo lentoms valyti.Sudrėkinkite šviežią žievelę, pabarstykite ją druska ir įtrinkite ja lenteles.Tada tiesiog nuplaukite jas vandeniu ir jos bus kaip naujos.

Kaip matote, paprastos apelsinų ir citrinų žievelės gali tapti universaliais namų ūkio pagalbininkais.Naudokite juos švelniai ir efektyviai valyti namus ir vonios kambarį – jie saugūs, ekologiški ir skleidžia neįtikėtinai malonų kvapą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře