HomeInteresantiNevargins kojų: 7 būdai, kaip greitai apsiauti naujus batus

Nevargins kojų: 7 būdai, kaip greitai apsiauti naujus batus

Kiekvienas žmogus periodiškai susiduria su naujų batų patogaus nešiojimo problema, nes juos išsirinkus ir nusipirkus jie ne visada idealiai priglunda prie kojos.Apžvelkime kelis būdus, kaip greitai ir lengvai ištempti naujus batus, kad juos dėvėtumėte patogiai ir neskaudėtų kojų.

Pirmiausia po naujaisiais batais galite mūvėti storas kojines ir vaikščioti apie 20-30 minučių.Pėda padidins apimtį, o batai išsitemps iš vidaus.

Antra, ištempkite batą rankomis iš anksto pašildydami jį plaukų džiovintuvu.Galite išversti medžiaginių batų užpakalinę dalį.

Trečia, problemines batų vietas galite šildyti plaukų džiovintuvu 20 cm atstumu po 30 sekundžių.Tada vaikščiokite su juo 15 minučių.

Ketvirta, į batus įsidėkite vandens maišelius.Batus sudėkite į maišelį ir įdėkite į šaldiklį.Per valandą batai išsitampys, nes šaldant padidės vandens tūris.Tačiau tai netaikoma zomšai ir odai.

Penkta, įtemptose vietose dėkite moleskiną , kad sumažintumėte spaudimą.

Šešta, pašildykite batą plaukų džiovintuvu ir į vidų įdubkite problemines vietas šaukštu.

Septinta, tiesiog nešiokite batus kasdien po 10 minučių.Po savaitės ji išsitemps.

Taigi, naudodamiesi improvizuotomis priemonėmis, galite patogiai ištempti bet kokius ankštus batus.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře