HomeInteresantiNeskubėkite išmesti senų durų: 7 panaudojimo būdai jūsų namuose ir buityje

Neskubėkite išmesti senų durų: 7 panaudojimo būdai jūsų namuose ir buityje

Senos vidaus durys po remonto dažnai pasirodo nereikalingos.Gėda jas išmesti, tačiau gali būti sunku rasti joms panaudojimo būdą.Tačiau kūrybiškas požiūris leidžia nereikalingą daiktą paversti originaliu interjero elementu.

Pirma, senas duris galima naudoti kaip paveikslo rėmelį.Nudažę ir dekoravę jį interjero tonu, ant sienos gausime stilingą kompoziciją.Jei ji nepatinka, visada galite ją pakeisti, nes nuostoliai bus minimalūs.

Antra, durelės bus puikus pagrindas nestandartinėms lentynoms ir stelažams.Pridėję dekoratyvinių elementų sukursite unikalų dizainą daiktams laikyti.Taip pat galite perpjauti dureles per pusę ir padaryti kampines lentynas, taip sutaupydami vietos.

Trečia, senas duris galite paversti stalu.Tam reikia pritvirtinti kojas arba pridėti stiklinį stalviršį.Toks neįprastas stalas taps ryškiu interjero akcentu.

Ketvirta, paprastas, bet veiksmingas sprendimas – padaryti duris lovos galvūgalį.Pakanka jį nudažyti ir suderinti su miegamojo interjeru.

Penkta, tokias duris galima nudažyti ir įdėti į jas veidrodį.Sumaniai pasitelkus, galima išgauti gražų dizaino kūrinį su veidrodiniu elementu!

Šešta, jei liko keletas vienodų durų, iš jų galima sukurti dekoratyvines plokštes visai sienai.Tai pareikalaus kruopštaus darbo, kad durys būtų sumontuotos ir sujungtos, tačiau efektas bus įspūdingas.Tokią originalią sienos dekoraciją prisiminsite ilgai.

Septinta, sujungę kelias duris vyriais, gauname sulankstomą ekraną.Jį galima transformuoti keičiant aukštį ir plotį.Tai padės suskirstyti erdvę į zonas.

Kitaip tariant, pasitelkę vaizduotę, galite rasti daug įdomių būdų, kaip pakartotinai panaudoti senas duris, užuot jas išmetę po renovacijos.Tai kūrybiškas sprendimas, kuris padės sukurti unikalų interjerą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře