HomeInteresantiNeskubėkite išmesti pageltusių lašinių: kaip patyrusios šeimininkės juos naudoja virtuvėje

Neskubėkite išmesti pageltusių lašinių: kaip patyrusios šeimininkės juos naudoja virtuvėje

Laikui bėgant net ir geriausios kokybės lašiniai gali prarasti pirminį blizgesį.Sniego baltumo spalva palaipsniui užleidžia vietą nepageidaujamiems gelsviems atspalviams, o produktas įgauna būdingą apvytusią išvaizdą.

Nepatyrusiai namų šeimininkei toks vaizdas gali būti priežastis nedelsiant išmesti sugedusius lašinius.Tačiau išmintingi virėjai, tikri savo amato meistrai, niekada taip nesielgs su lašiniais.

Jų arsenale yra paprastas, bet išradingas būdas, kaip atgaivinti pageltusį ir apvytusį produktą, paverčiant jį puošniu pirmųjų patiekalų priedu.

Viskas, ką reikia padaryti, tai perleisti lašinius per mėsmalę, gaunant vientisą masę, ir sudėti į stiklinį indą, kad toliau būtų laikomi šaldytuve.

O kai ateina laikas virti puikius barščius, sočią sriubą ar kitą sriubos šedevrą, pakanka išimti dalį stebuklingos masės, sumaišyti ją su tarkuotu česnaku ir prieš pat patiekimą siųsti į verdantį patiekalą.Aromatinis mišinys akimirksniu pakeis sriubos skonį, suteikdamas jai nepakartojamo ryškumo ir gilumo, verto tikrų gurmanų susižavėjimo.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře