HomeInteresantiNeskubėkite išmesti bananų žievelių: 3 naudingi panaudojimo būdai buityje

Neskubėkite išmesti bananų žievelių: 3 naudingi panaudojimo būdai buityje

Bananai – yra ne tik skanūs ir sveiki vaisiai, bet ir vertinga priemonė kambarinių augalų būklei gerinti.Tiesa ta, kad banano žievelėje yra daug maistingųjų medžiagų, kurias galima sėkmingai panaudoti gėlėms maitinti.

Pirmiausia galite tiesiog sutrinti banano žievelę ir tolygiai paskleisti ją ant dirvožemio paviršiaus gėlių vazonuose.Tai pagerins dirvožemio kokybę ir padės jam ilgiau išlaikyti drėgmę.

Antra, smulkiai supjaustytas žieveles galite užpilti vandeniu ir palikti keletą dienų, kad prisitrauktų.Gautu bananų užpilu vėliau laistykite kambarinius augalus – tai bus puikus pašaras jiems.

Trečia, bananų žievelės gali būti naudojamos kaip komposto sudedamoji dalis.Paverstos humusu, jos taip pat bus gera trąša jūsų gėlėms.

Sodininkų teigimu, užuot išmetę bananų žieveles po to, kai suvalgote minkštimą, galite jas gerai panaudoti kambariniams augalams – rožėms, gladiolėms, vijokliams ir daugeliui kitų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře