HomeInteresantiNeskubėkite atsikratyti senu kilimu: 8 naudingi būdai, kaip jį panaudoti namuose ir...

Neskubėkite atsikratyti senu kilimu: 8 naudingi būdai, kaip jį panaudoti namuose ir kaime

Daugelis iš mūsų esame susidūrę su situacija, kai namuose yra senas, bet visai tinkamas naudoti kilimas, kurio gaila atsikratyti, bet nebėra vietos.Ką su juo daryti?

Iš tiesų šį interjero elementą galima paversti daugybe naudingų daiktų namams ar sodybai.Apžvelkime 8 įdomias idėjas.

Pirma, kilimas puikiai tinka kaip kačių draskyklės pagrindas – tiesiog apvyniokite juo vamzdį ar kartoninį cilindrą.Juo taip pat galima uždengti vietas ant sienų, kurias jau išgraužė jūsų augintinio nagai.

Antra, visą kilimą galima panaudoti patogiam hamakui poilsiui gamtoje pasidaryti.Tam reikia virvės, poros vamzdžių ir dviejų tinkamų medžių.Kilimo kraštus reikia apvynioti aplink vamzdžius ir susiūti, tada per vamzdžius perverti virvę.

Trečia, išpjovus reikiamo dydžio gabaliukus, bus puikūs vonios kilimėliai.Jie pasitarnaus kaip papildoma apsauga nuo šalčio po dušu.

Ketvirta, kilimas puikiai apsaugo nuo šalčio, todėl jo gabalėlius galite panaudoti apšiltinti savo atostogų namelį – pritvirtinkite juos prie sienų ir grindų.

Penkta, senas kilimas taip pat pravers kaip pagrindas pripučiamam baseinui arba takeliai tarp lysvių šiltnamyje, kuris neleis augti žolei.

Šešta, iš papildomo kilimo galite pasisiūti patogias namines šlepetes – tiesiog nukopijuokite raštą nuo jau turimos poros.Šlepetės bus puiki dovana svečiams.

Septinta, kilimo gabalas virs patogiu namų mankštos kilimėliu.Paprasčiausiai iškirpkite norimo dydžio gabalą ir apipjaukite kraštus.

Aštunta, išardytą vilnonį kilimėlį galima panaudoti papildomai šunų būdelės izoliacijai – jis sukurs šilumą ir komfortą jūsų augintiniui.

Kaip matote, senas, bet vis dar tvirtas kilimas gali rasti daugybę naudingų pritaikymų namuose ar kaime.Tai ekonomiškas ir ekologiškas būdas pratęsti daikto tarnavimo laiką, kartu paverčiant jį tikrai funkcionaliu.Būkite kūrybingi ir jūsų senas kilimo draugas tarnaus ilgus metus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře