HomeInteresantiNesidalykite šiais numeriais: kaip apsaugoti savo paskyrą aktyvuojant naują įrenginį „Rakuten Viber“

Nesidalykite šiais numeriais: kaip apsaugoti savo paskyrą aktyvuojant naują įrenginį „Rakuten Viber“

Kiekvienas žmogus periodiškai susiduria su būtinybe pakeisti savo išmanųjį telefoną naujesniu modeliu ir iš naujo įdiegti programėles bei žinučių siuntėjus.Galbūt ir jūs su tuo jau susidūrėte ir žinote, kad bandant atidaryti paskyrą ‘Rakuten Viber’ iš naujo įrenginio gaunamas patvirtinimo kodas – šis mechanizmas skirtas jūsų paskyrai apsaugoti.Tačiau turėtumėte būti atsargūs, pavyzdžiui, jei gaunate patvirtinimo kodą, kurio neprašėte.Svarbu laikytis saugumo priemonių ir su niekuo nesidalyti kodu, kad apsisaugotumėte nuo sukčių.

Saugokitės metodo, kuriuo sukčiai bando gauti asmeninius ‘Messenger’ naudotojų duomenis.Jis susijęs su aktyvavimo kodais iš įeinančių skambučių arba SMS žinučių.

Norėdami gauti ‘Rakuten Viber’ aktyvavimo kodą naujame prietaise, galite paprašyti įeinantis skambutis arba pasirinkti aktyvavimą SMS žinute.Užpuolikai gali bandyti pasinaudoti šiuo metodu: paprašyti skambučio arba SMS žinutės su aktyvinimo kodu į jūsų telefono numerį, tada susisiekti su jumis ir apgaulės būdu bandyti gauti kodą įvairiomis dingstimis.

Pavyzdžiui, sukčius gali sakyti, kad jūsų kortelė bus užblokuota, jei nepateiksite slaptažodžio, arba kad laimėjote prizą, bet norėdami jį gauti – turite pateikti kodą.Taip jie gali perimti naudotojų paskyras, gauti slaptus ir asmeninius duomenis.Apsisaugoti šioje situacijoje labai paprasta.Būkite budrūs ir neteikite nepažįstamiems asmenims patvirtinimo duomenų iš žinučių siuntimo įrenginių.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře