HomeInteresantiNerūdijančio plieno virdulį lengva nuvalyti nuo kalkių: išbandykite šias 4 namines priemones

Nerūdijančio plieno virdulį lengva nuvalyti nuo kalkių: išbandykite šias 4 namines priemones

Nerūdijančiojo plieno virdulys – nepakeičiamas bet kurios virtuvės atributas.Dėl savo praktiškumo ir patvarumo jis yra idealus pasirinkimas daugeliui šeimininkių.Tačiau laikui bėgant ir jis pasidengia rūdimis ir kalkėmis.

Tokia išvaizda ne tik gadina virtuvės erdvės estetiką, bet ir gali kelti higienos problemų.Laimei, yra paprastų ir saugių liaudiškų metodų, kuriais galima veiksmingai ir greitai nuvalyti nerūdijančio plieno virdulį.

Pirma , viena populiariausių ir labiausiai patikrintų virdulio valymo priemonių yra paprasta valgomoji soda.Prieš naudodami virdulį kruopščiai nuvalykite dulkes, tada ant kempinės užtepkite ploną sluoksnį valgomosios sodos ir švelniai perbraukite per visą paviršių.Palikite kompoziciją 10-15 minučių, po to kruopščiai nuplaukite virdulį po tekančiu vandeniu.

Antra , netikėta, bet veiksminga pagalba nerūdijančio plieno virduliui valyti gali būti įprasta dantų pasta.Išspauskite šiek tiek pastos ant sausos šluostės ar kempinės ir švelniai nuvalykite virdulio išorę.Svarbu naudoti pastą be abrazyvinių dalelių, kad nepažeistumėte švelnaus paviršiaus.

Trečia , acto ir vandens tirpalas padės pašalinti ypač įsisenėjusius nešvarumus.Sumaišykite actą ir vandenį lygiomis dalimis, užtepkite šį mišinį ant virdulio ir palikite kuriam laikui.Po to patartina paviršių gerai ištrinti kempine.

Ketvirta , dar viena veiksminga nerūdijančio plieno virdulio valymo priemonė yra skalbiamasis muilas.Sutarkuokite nedidelį muilo gabalėlį ir sumaišykite muilo drožles su šiltu vandeniu iki putų.Užtepkite putų ant virdulio ir palikite 10-15 minučių, tada gerai nuplaukite vandeniu.

Kitaip tariant, paprastų ir nebrangių liaudiškų metodų dėka galite lengvai ir saugiai išvalyti nerūdijančio plieno virdulį, grąžindami jam pirminį blizgesį ir spindesį.Nereikia griebtis agresyvių cheminių priemonių, kai po ranka turite tokius natūralius ir veiksmingus pagalbininkus kaip valgomoji soda, dantų pasta, actas ar skalbimo muilas.Reguliariai valydami virdulį ne tik padidinsite jo patrauklumą, bet ir prailginsite jo tarnavimo laiką, todėl galėsite mėgautis kvapniu gėrimu iš švarių indų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře