HomeInteresantiNemeskite jų į skalbyklę: 3 rūšių drabužiai, kuriuos sugadins automatika

Nemeskite jų į skalbyklę: 3 rūšių drabužiai, kuriuos sugadins automatika

Skalbimo procesas skalbimo mašinoje neabejotinai palengvina namų ruošos darbus.Tačiau svarbu suvokti, kad ne visų rūšių drabužiai ir audiniai tinka skalbti skalbimo mašinoje.

Yra tam tikrų gaminių, kurių būtinai negalima laikyti skalbyklėje, nes dėl to jie gali sugesti ar deformuotis, taip pat gali būti pažeistas pats prietaisas.Atkreipkite dėmesį į toliau nurodytus dalykus!

Pirma, su švelniais audiniais , tokiais kaip šilkas, atlasas, kašmyras ir panašiais, reikia elgtis itin atsargiai.Agresyvus skalbimas skalbimo mašinoje neišvengiamai juos sugadins arba deformuos.Tokiu atveju kur kas geriau bus skalbti rankomis.

Antra, natūrali oda visiškai netoleruoja skalbimo mašinoje.Vanduo, skalbimas ir sukimas būgne gali negrįžtamai sugadinti odos gaminius, dėl to jie susiraukšlėja ir praranda savo pirminę išvaizdą.

Trečia, į skalbimo mašiną nerekomenduojama dėti daiktų, dekoruotų dekoratyviniais elementais, siuvinėjimais, karoliukais ir kitais aksesuarais.Verpimo ir būgno sukimosi metu šios dalys gali atsiskirti ir sugadinti tiek drabužį, tiek vidines prietaiso dalis.

Griežtai laikydamiesi šių taisyklių, galėsite rūpestingai elgtis su savo drabužių spinta ir prailginti skalbyklės tarnavimo laiką.Atidžiai atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį ir priežiūros instrukcijas, kad išvengtumėte nemalonių pasekmių po skalbimo.Nepamirškite, kad laiku plaunant rankomis subtilius daiktus, išsaugoma jų ilgaamžiškumas, patraukli išvaizda ir nepriekaištinga forma.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře