HomeInteresantiNelaikykite jų savo bute: prisiminkite šiuos 5 sveikatai ir gyvūnams pavojingus augalus

Nelaikykite jų savo bute: prisiminkite šiuos 5 sveikatai ir gyvūnams pavojingus augalus

Šiuolaikinėje visuomenėje žmonės stengiasi apsupti save gamta, įnešdami jos elementų į savo gyvenamąją erdvę.Kambariniai augalai tampa neatsiejama interjero dalimi, suteikdami jam jaukumo ir estetinio patrauklumo.Tačiau kai kurie iš šių augalų gali kelti pavojų žmonių ir naminių gyvūnų sveikatai.

Svarbu žinoti apie galimą riziką, susijusią su tam tikrų augalų laikymu, kad užtikrintumėte savo ir savo augintinių saugumą.Renkantis augalus namams reikia būti atsargiems, atsižvelgti ne tik į jų dekoratyvines savybes, bet ir į ne tokias geras pasekmes.Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą populiarių kambarinių augalų, kurių geriau vengti, ir paaiškinsime jų galimo pavojaus priežastis.

Pirma , fikusas gali kelti problemų žmonėms, alergiškiems lateksui arba turintiems jautrią odą, nes fikuso ir latekso baltymų struktūros yra labai panašios.Todėl svarbu reguliariai nuvalyti fikuso lapus, kad išvengtumėte galimų problemų.

Antra , monstera, aroidinių šeimos narys, turi nuodingų sulčių, kurios savo ruožtu sukelia konjunktyvitą, gerklų edemą ir nepataisomus akių ragenos pokyčius.Jei namuose yra vaikų, monsterą reikėtų laikyti jiems nepasiekiamoje vietoje arba duoti draugams.

Trečia , adenium, Coutre šeimos narys, taip pat turi nuodingų medžiagų.Nors kambariniuose augaluose šios blogosios savybės šiek tiek susilpnėja, sąlytis su adeniais gali sutrikdyti mažų vaikų širdies veiklą.Todėl reikia saugoti nuo jų, o dirbant su augalu patartina mūvėti pirštines.

Ketvirta , difenbachija, nepaisant liaudies medicinoje numanomų gydomųjų savybių, turi nuodingų sulčių, kurios pavojingos ir žmonėms, ir mažiems naminiams gyvūnams.Kontaktas su šiuo augalu naminiams gyvūnams gali sukelti anafilaksinį šoką, todėl geriausia jo nelaikyti namuose, kuriuose gyvena naminiai gyvūnai.

Penkta , nors kalijos yra gražios gėlės, kai kuriose kultūrose jos laikomos gedulingomis ir į namus gali pritraukti ne tik liūdesį, bet ir sielvartą.Jei domitės ezoterika, interjerui geriau rinktis kitus augalus.

Rinkdamiesi kambarinius augalus, turėtumėte būti atsargūs ir atsižvelgti ne tik į jų estetinį patrauklumą, bet ir į galimą pavojų žmonių ir naminių gyvūnų sveikatai.Kai kuriuose augaluose gali būti nuodingų medžiagų arba jie gali turėti neigiamų simbolių, dėl kurių jie nepageidaujami namuose.Prieš įsigydami augalą, turėtumėte atidžiai išstudijuoti informaciją apie jo savybes ir imtis atitinkamų atsargumo priemonių, jei nuspręsite jį turėti.Kuriant jaukią ir harmoningą namų erdvę pirmiausia turėtų būti svarbus jūsų saugumas ir komfortas.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře