HomeInteresantiNeišmeskite vyno kamštelių: 5 nepakeičiami panaudojimo būdai buityje

Neišmeskite vyno kamštelių: 5 nepakeičiami panaudojimo būdai buityje

Ištuštinus vyno butelį, daugelis žmonių išmeta vyno kamštį nepagalvoję, kad jį galima panaudoti.Apžvelkime 5 naudingus vyno kamščių panaudojimo buityje būdus.

Pirma, iš kamštelių galite pasigaminti prieskonių lentyną.Šiam tikslui kamščiai suveriami ant medinės ar plastikinės lazdelės ir taip padaromas patogus stovas prieskoniams laikyti.

Antra, kamščiai puikiai tinka kaip durų rankenos pakaitalas , jei iš senosios liko tik tuščia apvali anga.Pritaikykite pagal dydį ir įkiškite ten vyno kamštį taip, kad dalis jo kyšotų lauk.

Trečia, iš kamštelių gaminami originalūs suvenyrai – šaldytuvų magnetukai, raktų pakabukai, ženkliukai.Šiuo tikslu kamšteliai dekoruojami ir ant jų klijuojami magnetai.

Ketvirta, kamščiai naudojami žaislams, rankdarbiams, suvenyrams gaminti.Juos galima nudažyti, priklijuoti akis, padaryti juokingas figūrėles.

Penkta, kamšteliai naudojami kaip kaitlentės.Jie dedami ant stalo po puodais ir keptuvėmis.

Taigi, vyno kamščiai yra naudingas daiktas, kurį galima su nauda ir vaizduote pritaikyti buityje!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře