HomeInteresantiNeišmeskite vienkartinio skustuvo: patikrintas būdas greitai pagaląsti peiliukus

Neišmeskite vienkartinio skustuvo: patikrintas būdas greitai pagaląsti peiliukus

Pripažinkime: nedaugelis žmonių išmeta vienkartinius skustuvus po pirmojo panaudojimo.Juk norite sutaupyti pinigų, ypač jei skustuvai veikia.Tačiau laikui bėgant jų ašmenys nusitrina ir skutimasis tampa kankinimu.Kaip elgtis tokiu atveju?

Yra paprastas ir veiksmingas būdas prailginti vienkartinių skustuvų tarnavimo laiką.Jums tereikia dviejų dalykų: gabalo senų džinsų ir storo plastikinio strypo, pavyzdžiui, popierinio rankšluosčio ar tualetinio popieriaus įmautės.

Algoritmas.

Į kelnių klešnės vidų įdedame strypą, kad pritvirtintume pusapvalią atbrailą, kuria galėtų vaikščioti skustuvas.Tada ašmenimis triname į šiurkštų džinsų paviršių priešinga skutimosi kryptimi.Turite atlikti 3 pratimus, kurių kiekvienas sudaro apie 50 judesių.

Dėl to peiliukai ištobulėja ir vėl pradeda tinkamai skusti ražienas.Ir dar kartą įsitikinate, kad seni daiktai vis dar gali būti naudingi!

Išbandykite šį metodą ir gerokai prailginsite vienkartinių skustuvų tarnavimo laiką.Ir kartu sutaupysite pinigų naujiems skustuvams pirkti.Sėkmės!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře