HomeInteresantiNeišmeskite tuščių kvepalų buteliukų: šie indeliai pravers namuose

Neišmeskite tuščių kvepalų buteliukų: šie indeliai pravers namuose

Daugelis dailiosios lyties atstovių, vos tik baigiasi jų mėgstami kvepalai, tuoj pat išmeta tuščią buteliuką.Tačiau patyrusios namų šeimininkės elgiasi priešingai – jos žino, kad tokią talpyklą galima panaudoti namų ūkio reikmėms.

Nes užuot išmetus tuščią kvepalų buteliuką , jį galima paversti oro gaivikliu , ir be jokių papildomų priemonių.

Norėdami tai padaryti, išimkite iš buteliuko purkštuką.Tada įpilkite paprasto vandens į talpyklą , pripildydami ją tik iki pusės.Po to į vandenį įmerkiami keli dantų krapštukai – jie greitai sugers buteliuke likusį kvepalų aromatą.

Dėl to kambaryje, kuriame stovi šis improvizuotas oro gaiviklis, palaipsniui pasklis ryškus ir malonus kvapas.Todėl tuščių kvepalų buteliukų rekomenduojama statyti tose vietose, kur tvyro nemalonūs kvapai – naminė priemonė greitai juos užmaskuos ir atgaivins atmosferą.

Kitaip tariant, užuot išmetę tuščius kvepalų buteliukus, galite juos sėkmingai naudoti kaip oro gaiviklius, įpilę vandens ir dantų krapštukų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře