HomeInteresantiNeišmeskite tuščių grietinės indelių: prisiminkite šiuos 7 būdus, kaip juos panaudoti namuose...

Neišmeskite tuščių grietinės indelių: prisiminkite šiuos 7 būdus, kaip juos panaudoti namuose ir namelyje

Šie nedideli indai, kurių dauguma žmonių nepastebi, iš tikrųjų gali tapti naudingais ir funkcionaliais daiktais namuose.

Apžvelkime 7 įdomias idėjas, kurios padės paprastas plastikines skardines paversti tikrais meno kūriniais.

Pirma , iš tuščio plastikinio grietinės indelio galite pasigaminti gražų mini vazonėlį kambariniams augalams.Jums prireiks PVA klijų ir šiek tiek virvelės.Užtepkite klijų ant stiklainio paviršiaus ir atsargiai apvyniokite jį virvele spiralėmis, sukurdami įmantrų raštą.Kai išdžius, turėsite originalų dekoratyvinį vazonėlį.

Antra , šie stiklainiai puikiai tinka dantų šepetėliams laikyti.Paprasčiausiai nuplaukite stiklainį, dangtelyje padarykite reikiamo skersmens skylutes ir nudažykite indą akriliniais dažais pagal savo skonį.Gausite stilingą ir praktišką vonios kambario organizatorių.

Trečia, plastikiniai grietinės indeliai yra idealūs indai drėgniems žalumynams šaldyti.Dėl sandaraus dangtelio žalumynai, laikomi šaldiklyje, nepraras sveikųjų savybių ir skonio.Žiemą šaldytų žalumynų galite lengvai pridėti prie bet kokio patiekalo.

Ketvirta , šie kompaktiški konteineriai padės palaikyti tvarką siuvimo reikmenyse.Sagos, siūlai, adatos ir kiti smulkūs daiktai patogiai laikomi indeliuose su dangteliais, kurie neleidžia jiems išsibarstyti.

Penkta , grietinės stiklainiai puikiai tinka laikyti ir gabenti dailės medžiagoms, pavyzdžiui, dažams, klijams ar teptukams.Sandariai užsidarantys dangteliai neleis išpilti turinio.

Šešta, iš šių stiklainių galite pasigaminti originalius šviestuvų gaubtus arba dekoratyvinius žibintus.Apvyniokite stiklainį gražia juostele, virvele ar dekoratyviniu popieriumi, įdėkite į vidų lemputę – ir stilingas šviestuvas paruoštas!

Septinta , nepamirškite, kad plastikiniai grietinės stiklainiai yra puikūs indai daigams auginti.Daugelis sodininkų mėgėjų sėkmingai juos naudoja šiam tikslui.

Plastikiniai stiklainiai nuo grietinės – tai tikras radinys kūrybingiems ir taupiems žmonėms.Jie gali tapti ne tik mielais dekoratyviniais interjero elementais, bet ir praktiškais įvairių smulkmenų organizatoriais.Naudokite juos kaip mini vazonėlius, siuvimo reikmenų laikymo talpyklas, indus prieskoninėms žolelėms šaldyti ar net šviestuvų gaubtus ir žibintus.Būkite kūrybingi ir paverskite paprastus plastikinius stiklainius naudingais ir stilingais daiktais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře