HomeInteresantiNeišmeskite tualetinio popieriaus rankovių: užsirašykite šiuos 10 naudingų panaudojimo būdų

Neišmeskite tualetinio popieriaus rankovių: užsirašykite šiuos 10 naudingų panaudojimo būdų

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame vis labiau taupiai naudojami ištekliai, buitinių atliekų pakartotinio panaudojimo idėjos tampa ypač aktualios.Viena iš tokių medžiagų, kuri dažnai tiesiog išmetama, yra tualetinio popieriaus įmautės.

Pasitelkus tinkamą vaizduotę ir kūrybiškumą, šie, atrodytų, nereikalingi daiktai gali įgauti visiškai naują gyvenimą ir tapti įdomių rankdarbių ir praktiškų gaminių pagrindu.Pateikiame 10 idėjų, padėsiančių kuo geriau panaudoti tualetinio popieriaus rankoves.

Pirma , iš tualetinio popieriaus rankovių galite sukurti originalius nuotraukų rėmelius.Tereikia kruopščiai iškirpti reikiamos formos juosteles, nudažyti rėmelį norima spalva ir papuošti jį pagal savo skonį.

Antra, įvorės gali tapti pagrindu stilingoms apyrankėms gaminti.Norint tai padaryti, įvorę reikia perpjauti išilgai, nuspalvinti dažais arba karoliukais, juostelėmis ir kitais dekoratyviniais elementais.

Trečia, kai turėsite pakankamai įvorių, galėsite vaikams pagaminti smagių dirbinių, pavyzdžiui, tankų, traukinių ar ištisų pilių.

Ketvirta , įvorės gali būti nepakeičiamas pagalbininkas organizuojant laidus ir kabelius.Kad būtų daugiau tvarkos, tiesiog susukite juos ir pritvirtinkite įvorėse.

Penkta , šie paprasti kartoniniai cilindrai su minimaliomis modifikacijomis idealiai tinka kaip organizatoriai kanceliarinėms prekėms, įrankiams ar kitiems smulkiems daiktams laikyti.

šeštoji , iš koncentratoriaus galima pagaminti originalų mobiliojo telefono stovą, pridėjus nedidelę išpjovą ir stabilumą užtikrinančią atramą.

Septinta , jei norite, įvorės gali tapti gražiomis dovanų dėžutėmis smulkiems suvenyrams ir dovanoms.

Aštunta , kaip sodinukų konteineriai puikiai tiks ir įvorės, palaipsniui suyrančios dirvožemyje.

Devinta, nepamirškite savo augintinių – iš krūmų galite pasigaminti smagių žaislų katėms, papuošti juos plunksnomis, virvelėmis ar kitais akį traukiančiais elementais.

Dešimta , jei turite sukaupę daug spalvotų krūmelių, galite iš jų sukurti ryškias ir spalvingas girliandas ar kitus dekoratyvinius interjero puošybos elementus.

Kaip matote, tualetinio popieriaus rankovės – tai universali medžiaga, kuri, pasitelkus tinkamą vaizduotę ir kūrybiškumą, gali gyventi visiškai naują gyvenimą.Neskubėkite jų išmesti, verčiau pabandykite įgyvendinti vieną iš siūlomų idėjų arba sugalvokite savų panaudojimo variantų.Jų dėka galėsite sukurti unikalių ir originalių gaminių, kurie papuoš jūsų namus ar pradžiugins artimuosius.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře