HomeInteresantiNeišmeskite tapetų likučių: nepamirškite šių 8 kūrybiškų jų panaudojimo būdų

Neišmeskite tapetų likučių: nepamirškite šių 8 kūrybiškų jų panaudojimo būdų

Atnaujindami savo interjerą dažnai susiduriame su tapetų likučiais, kurie atrodo nereikalingi ir keliauja į šiukšlių dėžę.Tačiau šiose atraižose slypi daugybė kūrybinių galimybių ir jos gali būti puiki medžiaga unikaliems ir gražiems dekoro elementams ar aksesuarams kurti.

Užuot išmetę tapetų likučius, pasitelkime šiek tiek išradingumo ir suteikime jiems antrą gyvenimą, kartu tausodami aplinką ir taupydami pinigus.

Pirma , iš tapetų atraižų galima pasigaminti originalius knygų ar užrašų knygelių viršelius.Tiesiog apklijuokite knygą tapetų atraižomis ir pritvirtinkite jas klijais arba lipnia juosta.

Antra , tapetų atraižos puikiai tinka dekoratyviniams nuotraukų ar paveikslų rėmeliams kurti.Uždenkite rėmelį atraižomis ir turėsite stilingą ir unikalų dekoro elementą.

Trečia, tapetų atraižomis galima dekoruoti dėžutes, skrynias ar kitas talpyklas smulkiems daiktams laikyti.Tai suteiks jiems unikalią išvaizdą ir padarys juos patrauklesnius.

Ketvirta , tapetų atraižos tampa gražiais knygų skirtukais.Tiesiog iškirpkite norimos formos juosteles ir papuoškite jas pagal savo skonį.

Penkta , tapetų atraižos tampa gražiais vokais laiškams ar atvirukams.Tereikia iškirpti norimą formą ir suklijuoti kraštus.

Šešta , tapetų atraižomis galima dekoruoti gėlių vazonus ar vazas, suteikiant jiems unikalią išvaizdą ir derinant prie interjero.

Septinta , apklijuokite paprastas kartonines dėžes tapetų atraižomis ir jos taps ne tik funkcionalios, bet ir dekoratyvios.

Aštunta , tapetų atraižos gali būti puiki medžiaga dekoratyvinėms plokštėms ar paveikslams kurti.Tiesiog priklijuokite juos prie pagrindo ir papildykite kitais dekoratyviniais elementais.

Kaip matote, tapetų atraižos suteikia daug kūrybinių galimybių.Neskubėkite jų išmesti, parodykite šiek tiek vaizduotės, ir iš jų galėsite sukurti unikalių ir stilingų dekoratyvinių daiktų ar namų aksesuarų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře