HomeInteresantiNeišmeskite tapetų likučių: 9 veiksmingi būdai, kaip juos panaudoti namuose ir kaime

Neišmeskite tapetų likučių: 9 veiksmingi būdai, kaip juos panaudoti namuose ir kaime

Neskubėkite išmesti po renovacijos likusių tapetų – jie gali atrasti naują gyvenimą ir tapti puikia dekoratyvine medžiaga unikaliems interjero elementams kurti.Dėl spalvų, tekstūrų ir raštų įvairovės tapetų atraižos atveria begalę galimybių realizuoti kūrybinį potencialą.

Pateikiame 9 originalias idėjas, kurios padės nereikalingus daiktus paversti tikrais meno objektais.

Pirma , paverskite pažįstamas komodas ir stalčius, išklijuodami jų vidų tapetų likučiais.Sukurkite neįprastus skirtingų raštų ir spalvų lopo stiliaus derinius, kad atrodytumėte labai stilingai ir kūrybingai.

Antra, senoms vazoms, dėžutėms, stiklainiams ir vazonams suteikite antrą gyvenimą, papuošdami juos tapetų likučiais.Padenkite daiktus pasirinkta medžiaga ir sukurkite unikalų autorinį dizainą.Ypač efektingai atrodys etninio ar rytietiško stiliaus atspaudai.

Trečia, tapetų likučiai gali pakeisti net pačias paprasčiausias ir negražias duris.Apklijuokite jas durų apvadais arba virtuvės fasadais, naudodami įvairias faktūras imituojančias medžiagas – medį, betoną, akmenį.Rezultatas nepaliks abejingų!

Ketvirta, atgaivinkite senus šviestuvus ir šviestuvus, papuošdami juos tapetų atraižomis.Pasirinkite tinkamą medžiagą ir nuobodus šviestuvas nušvis naujomis spalvomis, nustebindamas svečius ryškiu ir neįprastu dizainu.

Penkta, sukurkite tikrai unikalią tapetų atraižų galeriją, įrėmindami jas kaip paveikslus.Derinkite skirtingus formatus, raštus ir atspalvius – tokia kompozicija taps ryškiu bet kokio interjero akcentu.

Šešta , iš tankių tapetų rūšių galima sukurti mielų užuolaidų, pavyzdžiui, romėniškų užuolaidų.Toks dekoras taps ryškiu interjero akcentu ir sukurs nepakartojamą jaukumo atmosferą.

Septinta , tapetų gabaliukai padės sukurti įspūdingus netikrus skydus, puošiančius kambario sienas.Šiam tikslui pakanka priklijuoti fragmentą ant sienos ir įrėminti jį lipdiniais – greitai ir originaliai!

Aštunta , nepamirškite laiptų pakopų.Padenkite jas viniliniais arba flizeliniais tapetais – ši danga bus ilgaamžė ir apsaugos medieną nuo pažeidimų.

Tapetų likučius panaudokite gražioms vazoms, krepšeliams ar padėklams džiovintoms gėlėms sukurti.Tokie rankų darbo gaminiai papuoš bet kokį interjerą ir pabrėš jūsų nepriekaištingą skonį.

Pirmenybę teikite ekologiškam dekorui ir būkite išradingi – neturite išleisti daug pinigų interjerui atnaujinti, kai turite tapetų atraižų.Šios nebrangios medžiagos gali padėti sukurti unikalią atmosferą bet kurioje gyvenamojoje ar darbo erdvėje, atspindinčią jūsų unikalų stilių.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře