HomeInteresantiNeišmeskite sudegusių žvakių likučių: 7 naudingi būdai, kaip jas panaudoti namuose

Neišmeskite sudegusių žvakių likučių: 7 naudingi būdai, kaip jas panaudoti namuose

Panaudotos žvakės – tai ne tik nereikalingos šiukšlės, kurias reikėtų išmesti.Iš tikrųjų vaško ir dagčių likučiai gali būti naudingi dar daugeliui namų ruošos darbų.

Apžvelkime keletą kūrybiškų būdų, kaip panaudoti žvakių nuorūkas.

Pirma, iš žvakių vaško likučių galite pasigaminti paprastų naminių oro aromatizatorių.Tiesiog sudėkite įvairių žvakių gabalėlius į nedidelį maišelį ir padėkite jį ant lentynos, spintelės ar palangės.

Antra, naudodami bespalvį senų žvakių vašką galite pašalinti nedidelius įbrėžimus medinių baldų paviršiuje.Tereikia intensyviai trinti pažeistą vietą sudegintu vašku, kol įdubimai bus visiškai užpildyti.

Trečia, vaško likučiai yra patogūs norint pakeisti sulūžusius ar prarastus metalinius batų raištelių antgalius.Tiesiog kelioms sekundėms panardinkite raištelių kraštus į ištirpintą parafiną.

Ketvirta, panaudotos žvakės gali pasitarnauti kaip ekonomiškas silikoninio hermetiko pakaitalas – jų vašku galima užsandarinti tarpus ir skyles aplink langus, duris ir aplink pamatų perimetrą.Tai padės pašalinti skersvėjus ir šilumos nuotėkius.

Penkta, parafino vaškas yra puiki priemonė užstrigusiems drabužių ir krepšių užtrauktukams.Užtenka kruopščiai iš abiejų pusių ištepti užtrauktuko dantelius degintu parafinu ir kelis kartus intensyviai perbraukti šunimi pirmyn ir atgal.

Šešta, naudodami senų žvakių vašką galite sukurti įdomių paslėptų raštų ant popieriaus ar audinio rezervavimo metodu.Pirmiausia raštą užtepkite bespalviu parafino vašku, tada nudažykite visą foną.Ant parafino įspausto rašto dažai nenusidažo.

Septinta, baltos spalvos žvakės leidžia saugiai užsandarinti plytelių siūles vonios kambaryje ir virtuvėje.Tai neleis ten veistis pelėsiui ir grybeliui.

Apibendrindami pastebime, kad namuose jau naudojamoms žvakėms galima rasti daug naudingų pritaikymų.Tai leis minimaliomis sąnaudomis namus paversti jaukesniais.Išbandykite ir eksperimentuokite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře