HomeInteresantiNeišmeskite stiklinių indų: 8 efektyvūs panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite stiklinių indų: 8 efektyvūs panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Tušti stikliniai maisto stiklainiai – tai galimybių lobynas kūrybingam namų šeimininkui.Juos galima sėkmingai panaudoti smulkiems daiktams laikyti, erdvei tvarkyti, dekoruoti ir daug kam kitam.Parengėme 8 originalius tokių stiklainių panaudojimo kasdienybėje būdus, kurie pravers kiekvienai moteriai.

Pirma, stiklainiai yra puikūs birių maisto produktų indai virtuvėje – miltai, cukrus, grūdai ir prieskoniai.Tiesiog pažymėkite stiklainius žymekliu arba užklijuokite ant jų etiketes.

Antra, žemus, plačiakakčius stiklainius galima naudoti kaip pieštukų laikiklius ir organizatorius rašymo priemonėms ant rašomojo stalo.

Trečia, skaidrūs stiklainiai taps stilingomis vazomis gyvoms gėlėms , sukurdami gražų pavasario dekorą namuose.

Ketvirta, stiklainiai puikiai tiktų žvakidėms, žibintams ar girliandoms sodui ar terasai papuošti.

Penkta, stiklainius su dangteliais patogu laikyti tokias smulkmenas kaip smeigtukai, sagos , gumelės ir kiti siuvimo reikmenys.

Šešta, naudokite stiklainius kaip stilingus indus šepetėliams , ausų krapštukams ir kitoms smulkmenoms laikyti vonios kambaryje.

Septinta, negilius stiklainius galima paversti originaliais gėlių vazonais , prieš tai padarius skylutes drenažui.

Aštunta, girlianda iš 3-4 stiklainių su gėlėmis bus nuostabus dekoratyvinis elementas bet kokiame kambaryje.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře