HomeInteresantiNeišmeskite skardinių: 12 būdų, kaip jas panaudoti namuose ir kaime

Neišmeskite skardinių: 12 būdų, kaip jas panaudoti namuose ir kaime

Namuose kiekviena namų šeimininkė periodiškai sukaupia daug tuščių skardinių ir konservų.Paprastai jos išmetamos, nesuvokiant, kad iš šių talpyklų galima sukurti naudingų ir originalių daiktų.Šiandien papasakosime apie įvairius tokių skardinių panaudojimo būdus kasdieniame gyvenime ir dekore.

Pirma, sodinant augalus dideliuose vazonuose, iš stiklainių lengva padaryti drenažo sistemą.Šiek tiek suplotoje taroje dirvoje susidaro oro kišenės, naudingos šaknims.

Antra, stiklainiai siauru kakleliu puikiai pasitarnaus kaip organizatorius juostelėms ir pintinėms laikyti.Indelyje padaromos skylutės, pro kurias ištraukiami galai.

Trečia, skardinės gerai pasitarnaus kaip organizatorius smulkiems daiktams laikyti.Juos lengva dekoruoti ir komponuoti ant lentynos ar sienos.

Ketvirta, iš skardinių galima padaryti smagius vaikams skirtus boulingo kėglius.Juos galima nuspalvinti, nupiešti numerius taškams surinkti.O vietoj kamuoliuko galite naudoti teniso kamuoliuką.

Penkta, pora skardinių padės mokyti šunį pasivaikščiojimo metu.Į vidų reikia įdėti porą akmenukų, sandariai uždaryti.Ir kai šuo pajus gatvėje šiukšlių kvapą, meskite skardinę šalia jo su komanda ‘Fui!’.

Šešta, skardines galima lengvai paversti originaliais šviestuvais ar žvakidėmis interjerui.Galite išraižyti raštą, paauksuoti vidų, įvairiai papuošti.

Septinta, iš geležinės skardinės galima padaryti patogią paukščių lesyklą – pritvirtinkite ją prie šakos, o į vidurį įkiškite strypą taip, kad jis išsikištų į išorę.

Aštunta, stiklainiai bus tvirtas pagrindas naminiams gėlių vazonams.Tokio vazono dugne reikėtų padaryti skylę ir įrengti drenažą iš keramzito ar kitų improvizuotų priemonių.

Devinta, iš stiklainių galima sukurti naudingus organizatorius garaže ar dirbtuvėse.Pavyzdžiui, tvirtinimo detalėms laikyti.Skardinės kabinamos ant vamzdžio naudojant specialius spaustukus.

Dešimta, skardinės yra originalūs šukų, plaukų džiovintuvų ir kitų vonios kambario reikmenų laikikliai.Juos galima priklijuoti prie sienos arba spintelės durelių.

Vienuolikta, skardines galima lengvai paversti rankšluosčių laikikliais vonios kambaryje.Jie papuošiami ir pritvirtinami prie medinės lentelės.

Dvylikta, iš tuščių skardinių galima sukurti laikinas vasarnamio tvoros dekoracijas.Iš jų gaminamos ryškiaspalvės girliandos, vainikai, žvaigždės ir kitos figūros.

Taigi, kaip matote, senas skardines galima panaudoti įvairiems tikslams.Išbandykite tai praktiškai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře