HomeInteresantiNeišmeskite senų skylėtų kibirų: 8 naudingi panaudojimo būdai namuose ir name

Neišmeskite senų skylėtų kibirų: 8 naudingi panaudojimo būdai namuose ir name

Atrodo, kad seni kibirai prarado savo paskirtį ir turėtų būti siunčiami į sąvartyną.Tačiau šie indai, net ir su skylėmis bei pažeidimais, gali rasti antrą gyvenimą ir tapti naudingi buityje arba pasitarnauti kaip dekoro elementai.

Šiame straipsnyje aptarsime 8 kūrybines idėjas, kaip nereikalingiems kibirams suteikti naują paskirtį ir paversti juos funkcionaliais ir originaliais gaminiais namams ir kotedžui.

Pirma, iš plastikinio kibiro galite pasigaminti paukščių lesyklėlę , kuri pravers žiemą.Ši paprasta konstrukcija aprūpins jūsų plunksnuotus draugus būtinu maistu.

Antra, skylėtą metalinį kibirą galima paversti naudinga sodo taburete.Užtenka uždėti užvalkalą ir uždengti jį minkštomis putomis bei audiniu – ir gausite patogią sėdynę darbui kaime.

Trečia, neskubėkite išmesti kibiro be dugno – jis gali atlikti apsauginio dangčio daigams ir jauniems augalams funkciją, apsaugodamas juos nuo atsitiktinių pažeidimų.

Ketvirta, senas kibiras gali tapti rūkykla , kurioje galima gaminti skanius rūkytus mėsos gaminius tiesiog dačos sklype.Tereikia šiek tiek patobulinti konstrukciją.

Penkta, skylėti kibirai – puiki medžiaga lentynoms įrankiams ir smulkiems daiktams gaminti.Pritvirtinkite juos dugnu prie sienos – ir turėsite praktišką daiktų saugyklą.

Šešta, jei dar neturite visavertės viryklės savo vasarnamyje, iš seno kibiro pagaminta stovyklavietės viryklė bus laikinas sprendimas maisto gaminimui lauke.

Septinta, mini kibirėlių gėlynas gali tarnauti ne tik kaip dekoratyvinis, bet ir kaip praktinis elementas – juo galima pažymėti namo numerį.

Aštunta, kūrybiškas pavėsinės ar verandos dekoras – originalus šviestuvas iš seno skylėto kibiro.Toks akcentas suteiks žavesio kaimiškam interjerui.

Kaip matote, seni ir apgadinti kibirai jūsų rankose gali įgauti naują gyvenimą.Parodę šiek tiek išradingumo ir kūrybiškumo, galite paversti juos naudingais ir gražiais daiktais namams ir kotedžui.Neskubėkite išmesti nereikalingų daiktų – pažvelkite į juos kitu kampu ir galbūt jie taps jūsų gyvenimo puošmena.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře