HomeInteresantiNeišmeskite senų rankšluosčių: prisiminkite šiuos 10 būdų, kaip juos panaudoti namuose ir...

Neišmeskite senų rankšluosčių: prisiminkite šiuos 10 būdų, kaip juos panaudoti namuose ir kaime

Į senus rankšluosčius dažnai žiūrima kaip į nereikalingą šlamštą, kurį reikia išmesti.Tačiau pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo, šie daiktai gali pradėti naują gyvenimą ir tapti jaukaus bei praktiško namų dekoro dalimi.

Užuot atsikratę susidėvėjusių rankšluosčių, yra daug įdomių būdų juos panaudoti pakartotinai, kurie ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir prisidės prie aplinkos tausojimo.

Prisiminkite šiuos 10 naudingų senų rankšluosčių panaudojimo būdų:

Pirma , iš jų galima pasigaminti patogių virtuvės servetėlių.Supjaustykite rankšluostį tinkamo dydžio gabalėliais ir naudokite pagal poreikį.

Antra , seni rankšluosčiai yra puikus vonios kilimėlis.Supjaustykite jas ilgomis juostelėmis ir suriškite, kad sukurtumėte originalų kūrinį.

Trečia , iškloję senas gumines šlepetes rankšluosčio detalėmis, pasigaminsite stilingas ir minkštas namų šlepetes.

Ketvirta , iš seno rankšluosčio galite pasigaminti šluostės priedą, iškirpę tinkamo dydžio gabalą ir pridėję sagas.

Penkta , seni rankšluosčiai bus puiki medžiaga virtuvės pirštinėms gaminti.Pasidarykite raštą pagal delno dydį ir apatinį sluoksnį aprūpinkite šilumos izoliacija.

Šešta , iš geriausiai išlikusių rankšluosčių gabalėlių galite pasisiūti originalią vidinę pagalvėlę.

Septinta, Septinta, rankšluosčiai gali tapti praktiško kosmetinių priemonių organizatoriaus vonios kambaryje dalimi.Prie jo tereikia prisiūti nedideles kišenėles daiktams laikyti.

Aštunta , neišmeskite senų rankšluosčių, jei turite rankinį laikrodį; turėdami kompetentingą požiūrį iš jo galite pasisiūti išskirtinį ir stilingą dirželį.

Devinta , iš senų frotinių rankšluosčių galite pasigaminti jaukią patalynę naminiams gyvūnams.

Dešimtasis , sukurkite smagius kačiukų formos kilpinius žaislus, kurie taps miela vonios kambario puošmena.

Pasitelkę kūrybiškumą ir šiek tiek vaizduotės, senus rankšluosčius galite paversti naudingais ir dekoratyviniais namų daiktais.Neskubėkite jų išmesti – pagalvokite, kaip galite suteikti jiems naują gyvenimą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře