HomeInteresantiNeišmeskite senų rankšluosčių: 10 veiksmingų būdų, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų rankšluosčių: 10 veiksmingų būdų, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Laikui bėgant net ir geriausios kokybės rankšluosčiai praranda minkštumą ir nusidėvi nuo naudojimo.Tačiau neskubėkite jų išmesti! Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 išradingų idėjų, kaip pakartotinai panaudoti senus rankšluosčius.

Pirma, iš suplyšusių rankšluosčių atraižų galite pasigaminti puikių valymo skudurų.Tiesiog supjaustykite rankšluosčius mažais kvadratėliais – puikūs sugeriamieji skudurėliai grindims šluostyti ir dulkėms valyti paruošti!

Antra, seni rankšluosčiai puikiai pasitarnaus kaip pagalvėlių ir pufų užpildas.Smulkiai sukarpykite audinį ir naudokite kaip alternatyvą sinteponui siuvant ar pervilkant minkštus baldus.

Trečia, jei šeimoje yra kūdikių, iš susidėvėjusių rankšluosčių pasigaminkite sugeriančius šliaužtinukus , užuot pirkę naujus.Ekonomiškas problemos sprendimas!

Ketvirta, parodykite vaizduotę ir iš senų rankšluosčių atraižų pasigaminkite originalų vonios kambario kilimėlį.Susipinkite juosteles į pynes, susiūkite skirtingo skersmens apskritimus – tai bus stilinga interjero akcento detalė.

Penkta, kūrybingi tipai gali perdirbti gražų raštuotą rankšluostį į maišelį paplūdimiui ar kasdieniam apsipirkimui.Reikės tik medžiaginių rašiklių, siūlų ir adatos.

Šešta, jei rankšluostis yra pakankamai storas, pasigaminkite iš jo virtuvines pirštines savo interjero tonu.Tiesiog paimkite paruoštas virtuvines pirštines kaip pavyzdį.

Septinta, nustebinkite namiškius ir svečius originaliomis vonios šlepetėmis , pasiūtomis iš minkšto seno rankšluosčio.Ir tegul šeimininkės pavydi!

Aštunta, nepirkite lyginimo lentos užvalkalo – pasigaminkite jį patys iš didelio nereikalingo rankšluosčio su išsiuvinėtais inicialais.Jis bus elegantiškas ir praktiškas.

Devinta, pradžiuginkite savo augintinius naujais paklotais , pagamintais iš 2 susiūtų rankšluosčių su minkštu užpildu viduje.Arba pagaminkite virvinį kramtuką kačiukams ir šuniukams.

Dešimta, supjaustę rankšluosčius ilgomis juostomis, galite išausti įdomių formų kilimėlius bet kuriam namų kambariui.Leiskite pasireikšti savo vaizduotei!

Kaip matote, nereikalingiems rankšluosčiams galite rasti daug naudingų ir kūrybiškų panaudojimo būdų.Parodykite šiek tiek kūrybiškumo ir iš senų daiktų gausite ką nors naudingo ir gražaus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře