HomeInteresantiNeišmeskite senų puodelių: prisiminkite 8 naudingus būdus, kaip juos panaudoti namuose ir...

Neišmeskite senų puodelių: prisiminkite 8 naudingus būdus, kaip juos panaudoti namuose ir kaime

Seni arbatos puodeliai ir lėkštutės, kurių paprastai atsisakoma, iš tikrųjų gali atrasti naują gyvenimą ir tapti įkvėpimo šaltiniu kuriant originalius ir praktiškus interjero daiktus, papuošalus ir net meno kūrinius.

Pirma , seni puodeliai ir lėkštės gali tapti jaukiais vazonėliais gėlėms, prieskoninėms žolelėms auginti ar net sukurti mini daržą tiesiai jūsų namuose.

Užpildę puodelį vašku, pridėję aromatinių aliejų ir įdėję dagtį, gausite originalų ir stilingą žvakidę, kuri papuoš bet kokį interjerą.

Trečia, suklijavę puodelius ratu ir centre pridėję laikrodžio rodykles, sukursite kūrybišką sieninį laikrodį, kuris primins arbatos gėrimo laiką.

Ketvirta , naudodami arbatos puodelius kaip plafonus, galite sukurti išskirtinius šviestuvus, kurie taps ryškiu kambario dizaino akcentu.

Penkta , naudodami senus puodelius ir lėkštutes bei superklijus, galite sukurti praktiškus organizatorius ir laikiklius papuošalams, raktams ir kitoms smulkmenoms laikyti.

Šešta , mažas puodelis gali tapti elegantiška mini vaza gėlėms, puikiai tinkančia kaimiškam interjerui.

Septinta , naudodami didelę plokščią lėkštę, puodelį ir superklijus, galite sukurti originalų torto stovą.

Aštunta , jei parodysite pakankamai kūrybiškumo ir kantrybės, iš senų porcelianinių indų šukių galite sukurti tikrus meno kūrinius, papuošdami juos spalvingais gėlių ar gamtos peizažų atvaizdais.

Nepamirškite, kad seni arbatos puodeliai ir lėkštutės, kurie paprastai išmetami, gali tapti vertingu ištekliumi kuriant originalius ir praktiškus interjero elementus, papuošalus ir net meno kūrinius.Išbandykite ir panaudokite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře