HomeInteresantiNeišmeskite senų puodelių: 7 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų puodelių: 7 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Kiekvienuose namuose ilgainiui susikaupia senų indų atsargos – sutrūkinėjusios lėkštės, suskilę puodeliai, subraižyti dubenėliai.Dažniausiai dėl praktinių sumetimų tokie indai išmetami, laikant juos tik šiukšlėmis.Tačiau tai ne visai teisinga!

Seni indai gali pasirodyti labai naudingi, jei į jų naudojimą žiūrėsite šeimininkiškai.Kokių tik netikėtų ir malonių metamorfozių nepatirs ant antresolės stovinčios pasenusios lėkštės, jei duosite valią savo vaizduotei! Pažiūrėkime, kaip galite panaudoti senus indus namų ir piniginės labui.

Pirma, mini sodinukų vazonėliai yra puikus pasirinkimas.Pripildykite puodelį žemėmis, pasodinkite sėklas, palaistykite, uždenkite maistine plėvele ir galite pastatyti ant lango.

Antra, galite pasigaminti originalią paukščių lesyklėlę. Tam prie lėkštės kampu priklijuokite seną puodelį ir pakabinkite jį ant medžio, kaip parodyta nuotraukoje.

Trečia, spalvoti ar dažyti puodeliai virs originaliais žibintais.Įdėkite į vidų elektrinę girliandą arba naktinę lemputę – atrodys įspūdingai!

Ketvirta, puodelis taps puikiu pieštukų ir rašiklių laikikliu ant rašomojo stalo ar naktinio stalelio.Į vidų galite įdėti spalvotą lipnų lipduką.

Penkta, naudokite puodelį kaip popieriaus segtukų , sagų, ženkliukų ir kitų smulkių daiktų, reikalingų buityje ar hobiui, laikymo talpyklą.

Šešta, paverskite puodelį originalia muilo lėkštele vonios kambaryje – ši yra gražesnė už įprastą muilinę.

Septinta, vaikų piešiniais išpieštus puodelius galima naudoti kaip interjero puošmeną – pakabinti ant specialių kabliukų arba padėti ant lentynų.

Kaip matote, senam puodeliui galima rasti ne vieną naudingą pritaikymą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře