HomeInteresantiNeišmeskite senų plastikinių butelių: 6 naudingi būdai, kaip juos panaudoti namuose ir...

Neišmeskite senų plastikinių butelių: 6 naudingi būdai, kaip juos panaudoti namuose ir gamtoje

Plastikinius butelius daugelis iš mūsų reguliariai išmeta nesusimąstydami apie pakartotinį jų panaudojimą.Tačiau tokius, atrodytų, nereikalingus daiktus galima puikiai panaudoti buityje.

Šioje medžiagoje surinkome 7 originalias idėjas, kaip seniems plastikiniams buteliams įkvėpti naują gyvenimą.Šie paprasti, bet nuostabūs ‘flyhackai’ padės jums sutaupyti pinigų perkant įvairius prietaisus ir įtaisus arba savo rankomis pasigaminti naudingų daiktų namams.

Pirma, iš dviejų didelių gazuoto gėrimo butelių galite akimirksniu pasigaminti vienkartinių šlepečių arba šlepečių – tereikia pasistiebti ant butelių ir pakišti pirštus po etikete.

Antra, pritvirtinę plastikinius butelius prie įprastos drabužių pakabos, išvengsite pakabinamų daiktų pečių srities deformacijos.

Trečia, nupjovę butelio dangtelį ir per jį pervėrę grūdų ar naminių gyvūnėlių maisto maišelį padarysite patogų biraus maisto dozatorių.

Ketvirta, paprastas, bet galintis išgelbėti gyvybę, gelbėjimosi būdas – pasigaminti gelbėjimosi liemenę iš butelių išdėliojant juos iš eilės ant nugaros ir surišant diržu.

Penkta, iš butelio su skylutėmis dangtelyje galima pagaminti puikią baliono pompą.

Šešta, galite pasigaminti patogią paukščių lesyklėlę , tiesiog nupjaudami butelio dugną ir tvirtai pritvirtindami jį prie šakos ar karnizo.Į ją paukščiams pabarstykite šiek tiek grūdų ar sėklų.

Septinta, seną butelį galima naudoti surinkti lietaus vandenį augalams laistyti.Padarykite keletą skylučių butelio dangtelyje ir pastatykite jį aukštyn kojomis, kad lietaus vanduo galėtų nutekėti.Puikiai tinka balkono gėlėms.

Taigi, paprastus plastikinius butelius, jei tik norite, galite paversti daugybe naudingų daiktų namams.Tikimės, kad šios idėjos įkvėpė jūsų kūrybiškumą ir kad rasite joms praktinį pritaikymą.Nepamirškite, kad kūrybiškumas kartais gali suteikti visiškai naują vertę iš pažiūros nereikalingiems daiktams.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře