HomeInteresantiNeišmeskite senų pelės kilimėlių: 8 naudingi panaudojimo būdai virtuvėje ir namuose

Neišmeskite senų pelės kilimėlių: 8 naudingi panaudojimo būdai virtuvėje ir namuose

Ar kada nors netinkamai panaudojote seną pelės kilimėlį? Tačiau šis paprastas ir nebrangus gaminys namuose gali būti naudingas kur kas labiau nei darbui kompiuteriu.Siūlome originalių būdų, kaip seną pelės kilimėlį panaudoti įvairiose buities sferose.

Pirma, šis kilimėlis puikiai pasitarnauja kaip šluostė karštiems indams.Jo neslidus guminis dugnas patikimai prilaikys jūsų lėkštes, o taškuotas paviršius neleis joms susibraižyti.

Antra, nedidelį kilimėlio gabalėlį galima naudoti kaip pagalbininką dulkėms valyti.Juo bus ypač patogu nuvalyti sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, žaliuzes ar radiatorius.

Trečia, dažnai galite pasigaminti originalų vonios kilimėlį iš seno pelės kilimėlio.Jo pluoštas malonus pėdoms, o guminis pagrindas neleis paslysti ant drėgnų grindų.

Ketvirta, kilimėlis taip pat gali virsti naudinga pjaustymo lenta virtuvėje.Ant šios improvizuotos lentelės pjaustyti maistą bus patogu ir saugu dėl neslystančio pagrindo.

Penkta, seno kompiuterio kilimėlio dalį galima naudoti kaip karštų puodų ir keptuvių takelį.Elastinga guma apsaugos nuo nudegimų.

Šešta, nedidelis kilimėlio gabalėlis puikiai pasitarnaus kaip stovas karštam lygintuvui ar kepimo indui, neleisdamas jam slysti ant lyginimo lentos.

Septinta, sode toks kilimėlis išgelbės jūsų kelius dirbant su lysvėmis ir nuimant derlių.Tiesiog padėkite jį priešais save ir patogiai pritūpkite tiek laiko, kiek norite.

Aštunta, dalį seno kompiuterio kilimėlio galima panaudoti batų blizginimui.Jo šiurkštus paviršius pašalins nešvarumus ir drėgmę nuo batų padų ir jie vėl atrodys tvarkingi.

Kaip matote, nepaisant savo atrodytų nenaudingumo, išmestas kompiuterio kilimėlis vis tiek gali pasitarnauti jūsų namuose.Išbandykite 8 mūsų pasiūlytus būdus ir sugalvokite savąjį!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře