HomeInteresantiNeišmeskite senų pėdkelnių: 12 patikrintų būdų, kaip jas panaudoti namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų pėdkelnių: 12 patikrintų būdų, kaip jas panaudoti namuose ir virtuvėje

Tikriausiai kiekvienas savo spintoje turi senų, skylėtų ar tiesiog nepageidaujamų pėdkelnių.Tačiau prieš jas išmesdami pagalvokite: šie, atrodytų, nenaudingi daiktai dar gali jums puikiai pasitarnauti! Parengėme 12 būdų, kaip pėdkelnes panaudoti namuose ir virtuvėje.Būkite nustebinti ir įkvėpti!

Pirma, kad tešla neliptų – apvyniokite kočėlą senomis pėdkelnėmis.

Antra, pagaminkite žaislą vaikui – pripildykite pėdkelnes užpildo ir suformuokite norimą formą.

Trečia, pėdkelnės gali pasitarnauti kaip improvizuotas turniketas kraujavimui sustabdyti arba tvarstis.Turėkite jų savo pirmosios pagalbos rinkinyje.

Ketvirta, kojinės ir pėdkelnės gali būti naudojamos kaip dulkių siurblio filtras.Ištempkite jas ant siurbimo vamzdelio – taip galėsite surinkti visus namuose pamestus smulkius daiktus.

Penkta, į pėdkelnes įkiškite vabzdžius atbaidančių žolelių ir pakabinkite ten, kur yra kenkėjų.Tai padės jų atsikratyti.

Šešta, galite naudoti kojines ir pėdkelnes kaip kvapiuosius maišelius.Į juos įdėkite žolelių, apelsinų žievelių ar kitų kvapnių dalykų.

Septinta, kad žemė iš vazono neišplautų kartu su gėlėmis, prieš sodinant patartina į dugną įdėti kaproninių pėdkelnių gabalėlių.

Aštunta, jei aplink pėdkelnes apvyniosite muilo gabalėlį, bus patogu trinti plyteles vonioje ir duše.

Devinta, vilnonės pėdkelnės puikiai tinka poliruoti baldus ir medinius paviršius.Kaproninės kojinės lengvai pašalins dulkes nuo jų.

Dešimta, jei po ranka neturite šepetėlio, valykite batus senomis pėdkelnėmis.Jos poliruos odą, taip pat specialios priemonės.

Vienuolikta, kaip žinote, kojinėse tradiciškai laikomi svogūnai, česnakai ir kitos daržovės.Elastinės kaproninės pėdkelnės yra – tinkamiausios šiam tikslui.

Dvylikta, pėdkelnės yra puiki talpykla popieriams, plakatams, piešiniams laikyti ir gabenti.Jos apsaugos juos nuo dulkių ir drėgmės.

Kaip matote, jei norite, senas pėdkelnes galima panaudoti įvairiems tikslams! Pritaikykite kelias iš šių idėjų ir šis paprastas, bet naudingas daiktas iš jūsų spintos nustebins jus daugybę kartų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře