HomeInteresantiNeišmeskite senų paklodžių: 8 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų paklodžių: 8 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Kiekviena šeimininkė periodiškai turi senos patalynės, kurią gaila išmesti.Siūlome 8 pakartotinio naudojimo patarimus, kaip prailginti nereikalingų daiktų tarnavimo laiką ir sutaupyti pinigų.

Šiame straipsnyje rasite patarimų, kaip sukurti naudingus ir gražius interjero elementus ir tekstilės gaminius namams.Aprašytų idėjų taikymas iš jūsų nereikalaus ypatingų įgūdžių, tik noro kurti ir vaizduotės.Perskaitę šią medžiagą naujai pažvelgsite į krūvą senų paklodžių ir nuspręsite suteikti joms antrą gyvenimą!

Pirma, praktiškas sprendimas – iš nereikalingos patalynės pasisiūti įvairių audinių gaminių – rankšluosčių, pirštinių, servetėlių.Tam nereikia jokių ypatingų įgūdžių.

Antra, iš senų paklodžių pagaminti pakabinami organizatoriai būtų puikus sprendimas smulkmenoms drabužių spintose ir vonios kambariuose laikyti.

Trečia, patalynės gabaliukais galite papuošti ir atnaujinti senas kartonines dėžes , paversdami jas išskirtinėmis laikymo vietomis.

Ketvirta, dekoratyviniai užvalkalai pagalvėlėms papuoš interjerą.Jos gali būti dekoruotos aplikacijomis , tapyba, kutais.

Penkta, galima austi kilimėlį iš ilgų audinio atraižų, iškirptų iš paklodžių ir antklodžių užvalkalų.Toks kilimėlis bus spalvinga beveik bet kurio kambario puošmena.

Šešta, tekstiliniai krepšiai , pagaminti iš skalbinių likučių, padės sutvarkyti namus ir sutaupyti vietos.

Septinta, iš senų paklodžių ir antklodžių užvalkalų galima pasigaminti originalų skiautinį lovos užtiesalą.Tokie gaminiai puikiai dera įvairių krypčių interjeruose.

Aštunta, minkštas pagalvėles kėdėms ir foteliams galima pasigaminti iš senų pagalvių užvalkalų ir paklodžių.Jas galima užpildyti sinteponu, porolonu arba holopluoštu.Tokie dirbiniai sukurs papildomą komfortą ir jaukumą.

Kaip matote, iš pirmo žvilgsnio nereikalingus daiktus savo noru galima paversti naudingais ir originaliais interjero elementais.Parodykite savo fantaziją ir bet kokios audinio atraižos atras antrą gyvenimą! Mėgaukitės savo rankdarbiais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře