HomeInteresantiNeišmeskite senų pagalvių: 6 veiksmingi būdai, kaip jas panaudoti namuose ir kaime

Neišmeskite senų pagalvių: 6 veiksmingi būdai, kaip jas panaudoti namuose ir kaime

Kiekvienuose namuose susikaupia daug daiktų, kurie ilgainiui sunyksta – susidėvi, išeina iš mados arba tiesiog nusibosta.Taip yra ir su senomis pagalvėmis – plunksninėmis ar sintetinėmis.

Nors atrodytų, kad ką su jais daryti? Būtų gėda juos išmesti.Tačiau iš tiesų yra daugybė būdų, kaip panaudoti šiuos naudingus daiktus.

Pirma, išmestas pagalves galima panaudoti vamzdžiams nuo šalčio žiemą izoliuoti – tereikia jomis apvynioti vamzdžio atkarpą.

Antra, iš senos pagalvės galite pasigaminti originalų naminį pufą , aptraukę jį mėgstamu audiniu.

Trečia, pagalvės užpildą galima naudoti kaip naminių minkštų žaislų užpildą.

Ketvirta, pagalvės gali būti saugi pakuotė ir pagalvė , kai pervežami ar gabenami trapūs daiktai, pvz., indai ir stiklas.

Penkta, seną pagalvę galima paversti patogiu naminių gyvūnėlių guoliu.

Šešta, plunksnų užpildas visai tinka kaip organinė trąša ir sodui, ir daržui.

Kaip matote, nepaisant to, kad senos pagalvės atrodo nenaudingos, jas galima sėkmingai pritaikyti daugeliui namų ruošos darbų.Būkite kūrybingi ir jos jums puikiai pasitarnaus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře