HomeInteresantiNeišmeskite senų pagalvėlių: 5 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų pagalvėlių: 5 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Šiuolaikiniame vartojimo pasaulyje neretai savo pirminę funkciją praradę daiktai atsiduria sąvartyne.Tačiau protingesnis požiūris – rasti jiems naujų panaudojimo būdų, taip pratęsiant jų gyvavimo ciklą.Puikus to pavyzdys – senos pagalvės.

Nors jie nebetinka miegui, tačiau pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo juos galima panaudoti daugeliui buitinių tikslų.Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą naudingų idėjų, kurios padės suteikti antrą gyvenimą, atrodytų, nereikalingoms pagalvėms.

Pirma , žiemą išmestas pagalves galima panaudoti vamzdžiams nuo šalčio izoliuoti – tiesiog apvyniokite jomis vamzdžio atkarpą.

Antra , iš senos pagalvėlės galite pasigaminti originalų pufą, išklijuodami jį mėgstamu audiniu.

Trečia , pagalvės užpildą galima panaudoti kaip naminių minkštų žaislų kimšinį.

Ketvirta , pagalvės gali pasitarnauti kaip patikima pakuotė ir pagalvėlė perkeliant ar gabenant trapius daiktus, pavyzdžiui, indus ir stiklą.

Penkta , seną pagalvę galima paversti patogiu naminių gyvūnėlių guoliu.

Šešta , plunksnų iškamšos yra gana naudingos kaip organinės trąšos tiek sodui, tiek daržui.

Dabar jau žinote, kad senos pagalvės yra labai vertingos perdirbimui namuose.Pasitelkę šiek tiek išradingumo, galite rasti joms vertingą panaudojimą, taip sumažindami atliekų kiekį ir prisidėdami prie aplinkos apsaugos.Neskubėkite išmesti daiktų, kurie jau atitarnavo savo gyvenimą; jie vis dar gali jums ištikimai tarnauti naujoje vietoje.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře