HomeInteresantiNeišmeskite senų nudėvėtų marškinėlių: 9 naudingos gyvenimo gudrybės namams ir virtuvei

Neišmeskite senų nudėvėtų marškinėlių: 9 naudingos gyvenimo gudrybės namams ir virtuvei

Seni, susidėvėję marškinėliai dažnai be gailesčio siunčiami į šiukšlių dėžę.Tačiau, pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo, šiems garderobo daiktams galima suteikti antrą gyvenimą.

Marškinėliai gaminami iš patvarių natūralių arba sintetinių audinių, todėl jie tinka naujiems naudingiems daiktams kurti.Užuot jų atsikratę, paverskite senus marškinėlius stilingais ir funkcionaliais daiktais namams ar asmeniniam naudojimui.

9 naudingos gyvenimo gudrybės, kaip pakartotinai panaudoti senus dėvėtus marškinėlius:

Pirma , marškinėliai puikiai tinka kaip galvos apdangalai, skarelės ar šalikai sportuojant ar užsiimant veikla lauke.

Antra , marškinėliai puikiai tinka stilingiems pirkinių krepšiams ar ekologiškiems maišeliams kurti.Iškirpkite marškinėlius, palikdami tik priekinę dalį, ir prisekite rankenas iš kito audinio arba pačių marškinėlių.

Trečia , seni marškinėliai gali būti naudojami kaip minkšti ir sugeriantys rankšluosčiai automobiliui plauti, dulkėms valyti ar kitoms buitinėms reikmėms.

Ketvirta , supjausčius marškinėlius ilgomis juostomis, gaunama puiki medžiaga kilimėliams, padėkliukams ar net makramė ar boho stiliaus krepšeliams austi.

Penkta , iš marškinėlių galima pasigaminti smagių žaislų ar minkštų lėlių vaikams.Tiesiog užpildykite juos sinteponu ar kitu užpildu ir papuoškite sagomis, siūlais ar dažais.

Šešta , seni marškinėliai puikiai tinka spalvingiems ir originaliems pagalvių užvalkalams sukurti.Iškirpkite marškinėlius pagal dydį ir papuoškite aplikacijomis arba siuvinėjimu.

Septinta , iš marškinėlių galima pasigaminti praktiškas ir patvarias grindų šluostes arba šluostes virtuvėms ir vonios kambariams.

Aštunta , spalvingus marškinėlius galima naudoti skiautinių antklodėms ar lovos užtiesalams skiautiniu stiliumi kurti.Tokie daiktai bus ne tik gražūs, bet ir labai šilti.

Devinta , nepamirškite klasikinio pritaikymo – seni marškinėliai gali būti naudojami kaip biudžetiniai skudurai valymui ar remontui.

Kaip matote, seniems nusidėvėjusiems marškinėliams galima suteikti naują gyvenimą pasitelkus šiek tiek vaizduotės ir įdėjus minimalias pastangas.Neskubėkite jų išmesti – jie gali tapti pagrindu kuriant stilingus ir funkcionalius gaminius namams ar asmeniniam naudojimui.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře