HomeInteresantiNeišmeskite senų lėkščių: 5 būdai, kaip jas panaudoti namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų lėkščių: 5 būdai, kaip jas panaudoti namuose ir virtuvėje

Laikui bėgant kiekvienuose namuose susikaupia senų, subraižytų lėkščių ir puodelių, kurie atrodo netinkami naudoti.Tačiau tokių indų atsikratyti dar per anksti! Jie turi daug naudingų funkcijų, apie kurias dažnai pamirštama.

Pirma, gėlių vazonams galite naudoti senus indus.Indų dugne padarykite drenažo skylutes, užpildykite keramzito sluoksniu ir pasodinkite mėgstamus augalus.Pasirodo, originalūs daiginimo vazonai!

Antra, jei lėkštė yra pažeista kur nors šone ir nepažeista apačioje, ji gali pasitarnauti kaip stovelis nedidelei žvakei.Kitais atvejais įtrūkimus ir skyles teks taisyti.

Trečia, senos gilios lėkštės puikiai tinka kaip karštos lėkštės ant valgomojo stalo.Atrodo gražiai ir saugiau nei karštą keptuvę dėti tiesiai ant staltiesės.

Ketvirta, jomis galima papuošti takus sode ar darže.Šiam tikslui juos galima iš dalies įkasti į žemę palei takelį, o sutrūkinėjusius fragmentus paslėpti po žeme.

Penkta, atskirus indų šukes galite naudoti mozaikos darbams arba kaip tekstūrinį dekoro elementą – pavyzdžiui, vietoj jūros akmenukų.Galimybių yra daugybė!

Taigi neskubėkite atsikratyti savo senų indų.Suteikite jam antrą gyvenimą savo labui!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře