HomeInteresantiNeišmeskite senų lėkščių: 10 naudingų būdų, kaip jas panaudoti namuose ir buityje

Neišmeskite senų lėkščių: 10 naudingų būdų, kaip jas panaudoti namuose ir buityje

Šiuolaikiniame pasaulyje daug dėmesio skiriama aplinkosaugos klausimams ir vartojimo mažinimui.Daugelis iš mūsų nori rasti naujų panaudojimo būdų seniems daiktams, kad pratęstų jų gyvavimo ciklą ir sumažintų atliekų kiekį.Senos ar suskilusios lėkštės – yra vieni iš tokių daiktų, kurie dažnai išmetami nesusimąstant.

Tačiau iš tiesų jie gali tapti medžiaga, iš kurios galima sukurti daug gražių ir naudingų dalykų.Šiame straipsnyje pateiksime 10 kūrybiškų ‘lifehack’ų’, kurie leis senas lėkštes paversti kuo nors nauju ir įdomiu.

Pirma, iš sudužusių lėkščių galite pasigaminti spalvingų ir unikalių karštų padėkliukų.Paprasčiausiai apvyniokite skardas viela arba priklijuokite jas prie kamštinio ar medinio pagrindo.

Antra, senos lėkštės puikiai tinka augalų vazonėliams – tiesiog padėkite ant jų indus su gėlėmis, prieskoninėmis žolelėmis ar sukulentais.

Trečia, iš kelių lėkščių galima pasigaminti originalią vazą ar žvakidę.Suklijuokite jas ir papuoškite pagal savo skonį.

Ketvirta, didelės plokščios lėkštės puikiai pasitarnaus kaip padėklai stalui padengti arba užkandžiams patiekti.

Penkta, nudažykite senas lėkštes dažais ar markeriais ir naudokite jas kaip dekoratyvinius stovus ar plokštes ant sienos.

Šešta, iš senų lėkščių nuolaužų galite pasidaryti mozaiką ir papuošti jomis nuotraukų rėmelius, veidrodžius ar baldus.

Septinta, iš senų lėkščių galima pagaminti originalius vėjo varpelius sodui ar balkonui.Kraščiuose pradurkite skylutes ir pakabinkite jas ant virvelių ar vielos.Vėjas sukurs malonią melodiją iš keramikos skambėjimo.

Aštunta, didelės dekoratyvinės lėkštės puikiai pasitarnaus kaip dangčiai puodams ir keptuvėms virtuvėje.Tiesiog uždėkite ant viršaus ir maistas ilgiau išliks šiltas.

Devinta, iš kelių skirtingų dydžių lėkščių ir dubenėlių galima pagaminti originalią lesyklėlę paukščiams.Suklijuokite jas, palikdami angas paukščiams įskristi, ir supilkite į vidų sėklas.

Dešimta, sena lėkštė su gražiu raštu ar piešiniu taps puikiu pagrindu veidrodžiui gaminti.Tiesiog įdėkite veidrodžio plokštelę į vidų ir papuoškite rėmą pagal savo skonį.

Kaip matote, senos plokštelės – ne tik šiukšlės, bet ir šaltinis kūrybai bei gražių ir naudingų daiktų kūrimui.Išbandydami šiuos ‘flyhack’us’ ne tik realizuosite savo kūrybinį potencialą, bet ir sutaupysite pinigų.Taigi, kai kitą kartą turėsite sudužusią ar nuobodžią lėkštę, prisiminkite šias idėjas ir suteikite jai naują gyvenimą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře