HomeInteresantiNeišmeskite senų laikraščių: gudrios šeimininkės sugalvojo 9 efektyvius jų panaudojimo būdus

Neišmeskite senų laikraščių: gudrios šeimininkės sugalvojo 9 efektyvius jų panaudojimo būdus

Seni laikraščiai dažnai išmetami į šiukšliadėžę vos tik perskaityti.Tačiau ši nebrangi ir visur paplitusi medžiaga gali būti itin veiksminga papildomoms buitinėms reikmėms.

Laikraščiai pagaminti iš sunkaus popieriaus, kuris gali sugerti drėgmę ir apsaugoti nuo dulkių, todėl yra universalus namų ūkio pagalbininkas.Neskubėkite išmesti perskaitytų egzempliorių – parodykite šiek tiek vaizduotės ir jie ras antrą gyvenimą.Nepamirškite šių 9 naudingų laikraščių panaudojimo būdų buityje.

Pirma , laikraštis puikiai tinka langams ir veidrodžiams valyti.Užtepkite ploviklio, sudrėkinkite laikraštį ir nuvalykite paviršių – neliks jokių dryžių.

Antra , vaisiai ir daržovės ilgiau išliks švieži, jei kiekvieną vaisių suvyniosite į laikraštį.Jis sugers drėgmės perteklių ir apsaugos nuo dulkių.

Trečia , norėdami greitai išdžiovinti batus po skalbimo, į vidų įdėkite suglamžytą laikraštį – jis sugers drėgmę ir išlaikys formą.

Ketvirta , šaldytuvo lentynas išklokite dviem sluoksniais laikraščių – taip bus lengviau valyti ir ilgiau išlaikysite maisto produktų šviežumą.

Penkta , atsikratykite nemalonių kvapų šaldytuve, įdėdami į jį 20 valandų vandeniu sudrėkintą suglamžytą laikraštį.

Šešta , karštą patiekalą apvyniokite laikraščio sluoksniu – tai padės ilgiau išlaikyti patiekalo temperatūrą.

Septinta , paruoškite lysves sodinimui: pašalinkite 5 cm dirvožemio sluoksnį, uždenkite laikraščiu ir užpilkite žemėmis – tai neleis sudygti piktžolėms.

Aštunta , laikraščiai praverčia norint supakuoti trapius daiktus persikraustant arba pakurti židinį.

Devinta , laikraščiai puikiai sugeria skysčius, todėl juos galima naudoti kambariniams augalams prižiūrėti.

Kaip matote, seni laikraščiai gali praversti, jei juos protingai panaudosite.Ši biudžetui draugiška ir aplinkai nekenksminga medžiaga gali padėti išspręsti daugelį namų ruošos užduočių.Neskubėkite išmesti perskaitytų egzempliorių – geriau būkite šiek tiek kūrybingi ir įgyvendinkite šias idėjas!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře