HomeInteresantiNeišmeskite senų laikraščių: 9 praktiškai pritaikomos gelbėjimo priemonės namams ir buičiai

Neišmeskite senų laikraščių: 9 praktiškai pritaikomos gelbėjimo priemonės namams ir buičiai

Šiandien žmonės beveik visas naujienas ir informaciją gauna iš interneto.Tačiau ne taip seniai pagrindinis šaltinis buvo laikraščiai ir žurnalai.Nors popieriniai leidiniai prarado savo buvusį populiarumą, jie vis dar gali būti naudingi buityje.Prisiminkime keletą žmonių gyvenimo gudrybių.

Pirma, puiki priemonė langams ir veidrodžiams valyti be dryžių yra seni laikraščiai.Tiesiog užtepkite ploviklio ant stiklo ir nuvalykite suglamžytu popieriumi.

Antra, laikraščiai padės išsaugoti vaisių ir daržovių šviežumą į juos įvyniojus kiekvieną vaisių.Popierius sugers drėgmės perteklių ir apsaugos nuo išorinių veiksnių.

Trečia, laikraščio lapai puikiai tiks kaip vienkartinė staltiesė stalviršiui apsaugoti valant žuvį ar paukštieną.Po valymo juos galima lengvai išmesti kartu su atliekomis.

Ketvirta, batams greičiau išdžiovinti išdžiovinti po skalbimo , išlaikant jų formą, galite naudoti suglamžytus laikraščius – tiesiog įdėkite suglamžytą laikraštį į vidų.

Penkta, šaldytuvo lentynas galima iškloti laikraščiais, kad nesikauptų nešvarumai.Kai lapai susitepa, juos galima lengvai pakeisti.

Šešta, seni laikraščiai padės atsikratyti nemalonių kvapų šaldytuve.Pakanka drėgnus popieriaus lapus kelioms valandoms įdėti į vidų.

Septinta, stori laikraščiai puikiai išlaiko gaminamo maisto šilumą ir gėrimų vėsą.Tiesiog suvyniokite indus į kelis popieriaus sluoksnius.

Aštunta, laikraščiais galima uždengti lysves prieš sodinimą.Tai apsaugos dirvą nuo piktžolių bent sezoną.

Devinta, iš laikraščių taip pat galima gauti puikių sodinukų varžtelių.Daugiau apie šią gudrybę skaitykite mūsų straipsnyje, esančiame šioje nuorodoje.

Kaip matote, net ir skaitmeniniame amžiuje seni geri laikraščiai gali būti naudingi atliekant namų ruošos darbus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře