HomeInteresantiNeišmeskite senų laikraščių: 13 išmanių šeimininkių patarimų, kaip gyventi namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų laikraščių: 13 išmanių šeimininkių patarimų, kaip gyventi namuose ir virtuvėje

Šiuolaikiniame pasaulyje, kai popieriniai laikraščiai ir žurnalai pamažu tampa praeitimi, o juos keičia elektroninės versijos, lengva pamiršti apie daugybę būdų, kaip juos galima panaudoti namuose.Tačiau mūsų protėviai mokėjo rasti kūrybišką panaudojimą net ir iš pažiūros nereikalingiems daiktams.

Seni laikraščiai buvo universalus pagalbininkas namuose, atliekantis įvairias funkcijas.Šioje publikacijoje prisiminsime 13 gyvenimo patarimų, kurie vis dar gali būti naudingi buityje ir padėti sutaupyti pinigų.

Pirma, įdėtas į vaisių ir daržovių skyrių laikraštis sugeria drėgmės perteklių , prailgina produktų šviežumą ir suteikia jiems malonų kvapą.

Antra, laikraščiai buvo idealus trapių daiktų pakavimo popierius , apsaugantis daiktus nuo pažeidimų juos perkeliant ar gabenant.

Trečia, siekiant pagreitinti vaisių nokimą , kiekvienas vaisius buvo suvyniojamas į atskirą laikraštį.Šis kruopštus procesas davė norimą rezultatą.

Ketvirta, seni laikraščiai puikiai pasitarnavo kaip užpildas batams , padėdavo išlaikyti jų formą ir neleisdavo žiemą sutrūnyti.Panašiai jie buvo naudojami maišeliams ir kitiems daiktams.

Penkta, laikraštinis popierius buvo puiki medžiaga paveikslų rėmeliams gaminti.Iš jo buvo gaminamos juostelės, suvyniojamos į formas ir dažomos bet kokia spalva.

Šešta, norint atsikratyti nemalonaus kvapo pietų dėžutėse , tereikėjo jas iškloti laikraščiu ir palikti per naktį.Laikraštis puikiai sugerdavo kvapus.

Septinta, norint greitai išdžiovinti šlapius batus , į batų pirštus buvo dedami suvynioti laikraščiai, kurie veiksmingai sugerdavo drėgmę.

Aštunta, laikraščiai buvo nepakeičiami pakuojant dovanas , jie pakeisdavo įprastą vyniojamąjį popierių.Be to, buvo naudojami kaspinai ir lankai.

Devinta, kad neleistų žemei išsipilti iš gėlių vazonų , ant dugno buvo dedamas seno laikraščio gabalas, kuris veikė kaip savotiškas filtras.

Dešimta, laikraščiai veikė kaip laikini įėjimo kilimėliai , sugerdami drėgmę nuo batų ir neleisdami susidaryti baloms.

Vienuolikta, laikraščiai buvo puiki alternatyva staltiesėms , sukurianti nuostabios ‘savotiškos staltiesės’ pojūtį.

Dvylikta, laikraščio lapai, susukti į kūgį, buvo naudojami laikiniems daigų puodeliams gaminti.

Trylika, daug moksleivių suvyniojo knygas į laikraštį , taip pratęsdami jų gyvenimą.Tai buvo biudžetui palanki alternatyva pirktiniams viršeliams.

Kaip matote, seni laikraščiai buvo išties universalus ir ekologiškas namų ūkio pagalbininkas.Juos buvo galima panaudoti įvairiai – nuo sodininkystės iki namų dekoro.Galbūt kai kurie iš šių gyvenimo gudrybių gali atrodyti pasenę šiandienos realijose, tačiau daugelis jų vis dar aktualūs ir gali būti naudingi tiems, kurie stengiasi išmintingai naudoti išteklius ir mėgsta taupyti pinigus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře