HomeInteresantiNeišmeskite senų kojinių: sumanios namų šeimininkės rado 11 jų panaudojimo būdų namuose

Neišmeskite senų kojinių: sumanios namų šeimininkės rado 11 jų panaudojimo būdų namuose

Senos ir pavienės kojinės, kurioms dažniausiai nebelieka vietos buityje, iš tiesų gali atrasti naują gyvenimą ir tapti įkvėpimo šaltiniu kuriant originalius ir praktiškus interjero elementus, aksesuarus ir net žaislus.

Pirma , iš senų frotinių kojinių galima pasigaminti dekoratyvinius šildytuvus puodeliams ir puodeliams, kurie ne tik papuoš stalą, bet ir palaikys gėrimo šilumą.

Antra , jei kojinės turi nusitrynusį kulną ar padą, galite jas paversti minkštais naminiais bateliais, prisiuvę vidpadžius ir sukūrę jaukias šlepetes.

Trečia , iš senų kojinių galima lengvai pasigaminti minkštus kilimėlius prieškambariui, vonios kambariui ar sodybai, suteikiant jiems originalią ir stilingą išvaizdą.

Ketvirta , seną frotinę kojinę, užmautą ant rankos, galima naudoti kaip universalią valymo šluostę, veiksmingai šalinančią dulkes nuo įvairių paviršių.

Penkta , kojinę pavertę akinių nuo saulės dėklu, apsaugosite akinius nuo saulės nuo įbrėžimų ir pažeidimų.

Šešta , iš kojinių galite sukurti maišelius smulkiems daiktams, pavyzdžiui, papuošalams ar kanceliarinėms prekėms, laikyti.

Septinta , derindami senas kojines ir teniso kamuoliukus, galite pasigaminti smagių žaislų naminiams gyvūnams.

Aštunta , naudojant žirkles, kartoną ir kojines lengva sukurti originalias lėles lėlių teatrui, lavinančias vaikų kūrybinius gebėjimus.

Devinta , kojinių antgaliai puikiai tinka kvapnioms potpourri pagalvėlėms, kurios pripildo spintas žavingų kvapų, kurti.

dešimtas , pripildžius seną kojinę kačių kraiko užpildo, galima sukurti veiksmingą priemonę nuo automobilio langų rūko.

Vienuolikta , kojines galima naudoti kaip kojų ir rankenų užvalkalus, kad apsaugotumėte baldus nuo įbrėžimų juos perkraustant ar remontuojant.

Dabar jau žinote, kad senos kojinės, kurios paprastai keliauja į šiukšlių dėžę, iš tikrųjų gali tapti vertingu ištekliumi kuriant originalius ir praktiškus interjero daiktus, aksesuarus, žaislus ir net valymo priemones.Pasinaudoję minėtais ‘flyhackais’, galėsite sutaupyti pinigų ir nustebinti savo artimuosius.Tegul šios idėjos įkvepia jus padaryti ką nors naujo su senais daiktais, kurie paprastai laikomi nereikalingais.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře