HomeInteresantiNeišmeskite senų keptuvių: Neišmeskite keptuvių. 5 veiksmingi būdai, kaip jas panaudoti namuose...

Neišmeskite senų keptuvių: Neišmeskite keptuvių. 5 veiksmingi būdai, kaip jas panaudoti namuose ir kaime

Sena nebenaudojama keptuvė paprastai iškeliauja į šiukšlių dėžę.Tačiau pasirodo, kad net ir toks, atrodytų, nenaudingas daiktas gali rasti panaudojimą ir pasitarnauti kuriant naudingus namų apyvokos ir dekoro daiktus.

Šioje publikacijoje papasakosime apie 5 kūrybiškus būdus, kaip pakartotinai panaudoti seną keptuvę.Šios paprastos, bet originalios idėjos leis jums pasigaminti autorinių daiktų interjerui papuošti ar buities užduotims išspręsti.Galbūt jos taip pat įkvėps jus patiems eksperimentuoti su improvizuotomis priemonėmis.

Pirma, galite pasigaminti originalų žvakidės laikiklį iš senos keptuvės – tereikia prie jos priklijuoti pakabinamus elementus, pavyzdžiui, plonus dirželius, ir tada įdėti žvakę.

Antra, keptuvė puikiai tinka sieniniam veidrodžiui – tereikia nupoliruoti jos paviršių ir priklijuoti tinkamo dydžio apvalų veidrodį.

Trečia, aplink keptuvę priklijavę džiuto virvelę, galite pasigaminti stilingą dekoratyvinį indą , kuris pravers ir virtuvėje.

Ketvirta, iš keptuvės galite pasigaminti madingą nuimamą duonos dėžutę su dangčiu , uždengę ją audiniu ir pasiuvę dėklą.

Penkta, prie keptuvės dugno priklijavus nuotraukų atspaudą ir jį nulakavus, nesunku sukurti originalų sieninį skydą interjerui.

Taigi, net ir seną nereikalingą keptuvę galima paversti stilingu ir naudingu daiktu namams.Tikimės, kad mūsų idėjos įkvėpė jūsų kūrybiškumą ir mielai pasigaminsite ką nors neįprasto sau.Atminkite, kad pasitelkus kūrybiškumą bet kuris, net ir pats paprasčiausias daiktas gali pradėti naują gyvenimą ir tapti interjero puošmena ar namų ruošos užduočių sprendimu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře