HomeInteresantiNeišmeskite senų gumyčių: 7 naudingi panaudojimo būdai virtuvėje ir buityje

Neišmeskite senų gumyčių: 7 naudingi panaudojimo būdai virtuvėje ir buityje

Kiekvienuose namuose yra daug plonų gumyčių, naudojamų vaisių ir daržovių pakuotėms surišti.Tačiau šie paprasti daiktai turi daug daugiau naudingų buitinių paskirčių, apie kurias mažai kas žino.Surinkome 7 išradingus būdus, kaip panaudoti gumytes įvairioms smulkioms problemoms spręsti.

Pirma, kad gaminant maistą šaukštas nenuslystų į puodą , apvyniokite šaukšto galą gumyte.Dabar, net jei paleisite rankeną, šaukštas nenukris į sultinį ar košę.

Antra, pritvirtinkite po porą gumyčių prie spintoje esančių pakabų arba ant lentynų esančių pakabų galų.Dabar jūsų drabužiai ir aksesuarai neslydinės ant grindų, o tvarkingai laikysis savo vietose.

Trečia, jei reikia skubiai ištrinti pieštuko žymes ir neturite po ranka trintuko, apvyniokite aplink pirštą gumelę ir naudokite ją kaip trintuką.Plona guma puikiai atliks šį darbą.

Ketvirta, kad būtų lengviau iš naujo atidaryti nagų lako skardinę , apvyniokite dangtelį gumyte, kad būtų lengviau atsukti.

Penkta, jei kelnės po didelės vakarienės tapo ankštos juosmenyje, o sagos nėra kur pajudinti, užmaukite ant jos gumytę iš daržovių maišelio.Dabar kelnės tikrai nenukris.

Šešta, norėdami patogiai žiūrėti vaizdo įrašus išmaniajame telefone , pritvirtinkite jį prie vandens buteliuko elastine juosta – tai paprastas stovas.

Septinta, apjuoskite gumyte sienų dažų skardinės vidurį, kad, panaudoję teptuką, galėtumėte nuvalyti dažų perteklių nuo gumytės, o ne nuo skardinės krašto.Taip dažai tekės tiesiai į skardinės vidurį.Dažų taupymas garantuotas!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře