HomeInteresantiNeišmeskite senų gėlių vazonų: 8 būdai, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų gėlių vazonų: 8 būdai, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Seni gėlių vazonai dažnai tampa nereikalingi po to, kai augalas numiršta arba yra persodinamas.Tačiau užuot juos išmetę, galite rasti daugybę kūrybiškų būdų, kaip juos panaudoti.

Šie paprasti daiktai pravers įvairiose jūsų namų vietose.Pasitelkę šiek tiek vaizduotės, galite sukurti unikalių ir funkcionalių daiktų, kurie ne tik pagražins jūsų namus, bet ir padės organizuoti erdvę.Apsvarstykite šiuos 8 būdus, kaip panaudoti senus gėlių vazonus.

Pirma, seni vazonai gali tapti originaliais žvakidėmis.Tereikia į juos įdėti žvakę ir turėsite nuotaikingą dekoraciją romantiškai vakarienei ar jaukiam pasisėdėjimui su draugais.

Antra, dideli vazonai yra originalūs vazos dirbtinių gėlių puokštėms , kurie gali ilgai puošti jūsų interjerą.

Trečia, maži vazonai puikiai tinka biuro reikmenims laikyti , kuriuos galima padėti ant darbo stalo.Pieštukai, rašikliai ir segtukai visada bus po ranka ir tvarkingi.

Ketvirta, dideli vazonai gali būti naudojami sodinukams kitiems augalams gaminti.Juos nudažykite arba dekupažuokite, ir jie taps ryškiu interjero akcentu.

Penkta, puodai puikiai tinka paukščių lesyklėlėms.Tiesiog pritvirtinkite juos prie medžio ar sienos, įpilkite maisto, ir jūsų plunksnuoti svečiai bus sužavėti.

Šešta, seni vazonai yra idealūs sodinukų konteineriai.Į juos sodinkite sėklas, o atėjus laikui tiesiog persodinkite augalus į atvirą žemę.

Septinta, iš nedidelio puodo, kurio dugnas pritvirtintas prie sienos, galima padaryti originalią lentyną skustuvams, vatos tamponams ar kitiems smulkiems daiktams vonios kambaryje sudėti.

Aštunta, iš puodų galima pasigaminti smagių žaislų vaikams.Nudažykite juos ryškiomis spalvomis, priklijuokite akis ir kitas detales – ir voila, naujas žaislas paruoštas!

Kaip matote, seni gėlių vazonai gali rasti naują gyvenimą ir tapti naudingais daiktais įvairiose srityse.Neskubėkite jų išmesti – būkite šiek tiek kūrybingi ir galite sukurti unikalių ir funkcionalių daiktų, kurie papuoš jūsų namus ir padės organizuoti erdvę.Eksperimentuokite, išbandykite naujas idėjas ir rezultatas jus maloniai nustebins!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře