HomeInteresantiNeišmeskite senų diržų: 8 būdai, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senų diržų: 8 būdai, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Tikriausiai kiekvienas namuose turi keletą senų, nereikalingų diržų.Tačiau prieš juos išmesdami pagalvokite: šiuos diržus galima paversti naudingais ir stilingais daiktais! Papasakosime jums apie 8 įdomius lifehacks, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje.

Pirma, originalią skandinaviško stiliaus lentyną lengva pasigaminti iš senų diržų.Tereikia prie medinio skersinio pritvirtinti porą diržų ir apačioje pritvirtinti lentyną.

Antra, diržai taip pat tiks paveikslų rėmeliui pagaminti senoviniame interjere.Tereikia priklijuoti diržo dalis prie medinio pagrindo.

Trečia, diržai puikiai atrodo kaip malkų nešiojimo laikikliai ar kiti daiktai.

Ketvirta, neišmeskite senų plačių diržų – jie tiks kaip užuolaidų gaudyklės vietoj parduotuvėje pirktų laikiklių.

Penkta, diržus galite naudoti kaip paveikslų rėmelių laikiklius – pakabinkite diržą ant vinies taip, kad jis kabotų žemyn, ir pritvirtinkite rėmelius prie medžiagos vieną po kitu.

Šešta, seni siauri dirželiai pravers kaip knygų skirtukai.Ant jų galima išsiuvinėti įdomius raštus!

Septinta, austas kilimas eko stiliumi galima megzti iš odos juostelių.

Aštunta, neįprasta puošmena būtų skydas , surinktas iš skirtingų spalvų juostų.

Kaip matote, nereikalingus dirželius galima paversti daugybe naudingų daiktų jūsų namams! Išbandykite šias idėjas – tikrai nepasigailėsite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře