HomeInteresantiNeišmeskite senų batų raištelių: 9 būdai, kaip juos panaudoti namuose

Neišmeskite senų batų raištelių: 9 būdai, kaip juos panaudoti namuose

Beveik kiekvienuose namuose yra senų batų ar sportbačių raištelių.Ir dažnai šeimininkės juos kruopščiai saugo šiaip sau, net jei patys batai jau seniai nurašyti kaip netinkami naudoti.Tačiau pasirodo, kad tai visai ne praktiškas švaistymas! Juk seni raišteliai įgudusiose rankose gali virsti įvairiais naudingais ir originaliais daiktais.

Taigi prieš siųsdami senus batų raištelius į šiukšliadėžę, leiskite savo vaizduotei įsibėgėti.O jie gali tapti kūrybingų rankdarbių ir naudingų interjero elementų pagrindu! Štai 9 būdai, kaip panaudoti batų raištelius namuose ir buityje.

Pirma, batų raištelius labai patogu naudoti pririšant gėles ir jaunus krūmus.Pakanka atsargiai apvynioti virvutę aplink silpnai lenkiamą stiebą, užrišant mazgą.Taip augalas augs tolygiai ir nesvyruos į vieną pusę.

Antra, į siauro kaklelio butelį, stiklinę ar vazą įkišę siūlą, padarysite puikią improvizuotą valymo ruporą.Paprasčiausiai vienodais atstumais per virvutę perverkite kempinės ar flanelės gabalėlius.Efektyviai išvalysite visą vidinį paviršių!

Trečia, norint atpratinti namines kates lipti ant baldų, pakanka ant sofos ar kėdės lygiagrečiai padėti eilę batų raištelių.Toks ‘dygliuotas’ paviršius bus nemalonus kačių letenoms, ir jos nustos ten šokinėti.

Ketvirta, jei sugedo kai kurie smulkūs buitiniai prietaisai, jiems sutvirtinti patogu naudoti ne gumytes ar spyruokles, o tinkamo ilgio virvelės gabalėlius.Jie puikiai pasitarnaus kaip improvizuoti pakaitalai.

Penkta, raišteliai bus patogūs ir tylūs knygų skirtukai , nepažeis ir nesugadins puslapių.Kartu ryški spalva padės greitai rasti reikiamą vietą.

Šešta, raištelius galima naudoti kaip improvizuotą drabužių džiovinimo virvę stovyklavimo sąlygomis arba balkone.Pakanka virvę surišti tarp dviejų atramų, ir džiovinimo konstrukcija bus paruošta vos per porą minučių.

Septinta, tokie raišteliai puikiai tinka dekoruoti ir puošti įvairius rankdarbius , atvirukus, nuotraukų rėmelius.Jų ryškios spalvos suteiks jūsų darbams stilingą ir išbaigtą išvaizdą.

Aštunta, tvirti raišteliai gali saugiai sutraukti ir surišti paketą ar siuntą vietoj įprastos virvės ar juostos.Ši savybė ypač naudinga siunčiant netaisyklingos formos daiktus.

Devinta, sumaniai pinant senas įvairiaspalves virveles, galima gauti tikrai unikalų žaislą – originalų lėlės amuletą.

Taigi, apžvelgėme 9 stebėtinai naudingus būdus, kaip panaudoti paprastus batų raištelius toli gražu ne pagal jų tiesioginę paskirtį.Kaip matote, nieko nėra lengviau ir prieinamesnio už šį daiktą.Taigi, prieš išmesdami senus batų raištelius, prisiminkite apie jų paslėptus talentus! Jų pagalba lengvai papuošite savo buitį ir išspręsite daugybę užduočių namuose.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře