HomeInteresantiNeišmeskite senos keptuvės: 7 veiksmingi būdai, kaip ją panaudoti namuose

Neišmeskite senos keptuvės: 7 veiksmingi būdai, kaip ją panaudoti namuose

Kartais net labiausiai pažįstami namų apyvokos daiktai atrodo beviltiškai prarasti tolesniam naudojimui, kai jie jau atitarnavo savo laiką.Tačiau pasitelkę naujoves ir kūrybiškai mąstydami galite rasti naują paskirtį daiktams, kurie, iš pirmo žvilgsnio atrodo, nenusipelno nieko kito, kaip tik būti išsiųsti į šiukšlių dėžę.

Vienas iš tokių daiktų – sena, sudaužyta keptuvė, kurios likimas, atrodo, nulemtas iš anksto.Tačiau neskubėkite atsikratyti ištikimojo virtuvės pagalbininko, nes įgudusios rankos gali jai įkvėpti naują gyvenimą.

Pirma , paprasčiausias variantas – nudažykite keptuvę dekupažo arba abstrakčios tapybos technika, paversdami ją ryškiu virtuvės interjero akcentu.

Antra, jei turite suvirinimo įgūdžių, iš tvirtos keptuvės galima pasigaminti tvirtą akvariumo stovą.Tokia konstrukcija išlaikys net sunkiausio akvariumo svorį ir užtikrins jo saugumą.

Trečia , galite pasigaminti žvakidę, prie keptuvės šonų skersai pritvirtindami du dirželius, kurie veiks kaip laikiklis.Į keptuvės centrą įdėkite žvakę ir pakabinkite gautą gaminį.

Ketvirta, iš kelių keptuvių galite sukurti originalų pakopinį stovą vaisių ar alaus užkandžiams.Tam tereikia išpjauti keptuvių vidurius ir pritvirtinti jas prie bendro pagrindo, taip paverčiant jas stilingu ir funkcionaliu dekoratyviniu elementu.

Penkta , jei prie nereikalingos keptuvės šonų priklijuosite audeklą, kuris viršuje bus surinktas virvele, galite gauti patogią duonos dėžutę.

Šešta , sena keptuvė gali būti originalaus sieninio laikrodžio pagrindas.Pasitelkę techninius įgūdžius ir specialią techniką, galite išpjauti vietą ciferblatui ir rodyklėms, sukurdami unikalią bet kurio kambario puošmeną.

Septintas , seną keptuvę paverskite stilingu veidrodžiu.Apdorojus ir nuspalvinus paviršių, pakanka įklijuoti tinkamo dydžio veidrodį, ir gausite originalų bet kurio kambario dekoro elementą.

Atminkite, kad net ir patys kasdieniškiausi daiktai gali atrasti naują gyvenimą, jei į juos žiūrėsite kūrybiškai.Neskubėkite išmesti senos keptuvės, nes įgudusiose rankose ji gali virsti unikalia namų puošmena, funkcionaliu dekoro elementu ar net baldu.Parodykite šiek tiek vaizduotės, įdėkite šiek tiek pastangų ir iš to, kas anksčiau atrodė tik šiukšlės, galite sukurti kažką tikrai unikalaus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře