HomeInteresantiNeišmeskite senos flanelės: 6 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senos flanelės: 6 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Sena dušo flanelė – tai naudingų savybių lobis, kurį galima panaudoti namuose.Užuot išmetę ją po kelių mėnesių naudojimo pagal paskirtį, pabandykite panaudoti pagal vieną iš mūsų 6 naudingų gudrybių.

Lufa labai gerai sugeria drėgmę, turi atvirų porų tekstūrą, ją lengva pjaustyti ir formuoti.Šios savybės leis jums sutaupyti pinigų buitinės chemijos ir kitų produktų įsigijimui arba savo rankomis per kelias minutes pasigaminti paprastų, bet naudingų daiktų namams.

Pateikiame 6 kūrybiškas flanelės panaudojimo idėjas, kurios tikrai pravers jūsų buityje.Galbūt net nustebsite, koks universalus gali būti šis higienos reikmuo!

Pirma, mikrobangų krosnelės valymui galima naudoti seną flanelę – pamirkykite ją acte ir minutę kaitinkite viduje.

Antra, ji taip pat patogi plytelių klijavimui arba šviežio silikono pertekliui pašalinti.

Trečia, vandenyje išmirkyta flanelė maišelyje taps higienišku šaltu kompresu sumušimams ir migrenai gydyti.Ją pakanka įdėti į šaldiklį.

Ketvirta, sena flanelė puikiai tinka nagų lako valiklio aplikatoriui.Tiesiog pamirkykite ją acetone ir kelioms sekundėms panardinkite pirštą.

Penkta, galite pasigaminti muilo indą – išpjaukite luobelėje įdubimą, kad jis atitiktų jūsų muilo gabalėlio dydį.Tokia muilo lėkštelė taip pat sukurs gausias putas.

Ir šešta, supjaustyta flanelė bus puikus drenažas persodinant kambarinius augalus.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře